Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Magic Flight - Napájací Adaptér 2.1

69 €
Magic Flight - napájací adaptér 2.1
Magic Flight - Napájací Adaptér 2.1 Magic Flight - Napájací Adaptér 2.1 Magic Flight - Napájací Adaptér 2.1 Magic Flight - Napájací Adaptér 2.1
69 €
Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...

Napájací adaptér Magic-Flight 2.1 ukončí vašu potrebu používať batérie a pri pripojení do zástrčky na stene alebo v aute je nevyčerpateľným zdrojom energie. Poskytuje stabilné napájanie pre dokonalé a konzistentné používanie s vaporizérom Launch Box.


Integrovaný otočný ovládač ponúka úplnu kontrolu nad vaporizáciou, nakoľko môžete vaporizér Box používať so širokým spektrom nastavení teploty. Dokáže fungovať pri nižších teplotách pre vaše aromaterapeutické zmesi a vyšších teplotách pre vaporizáciou pomocou hadice vodnej fajky a koncetrátových podložiek. Nový dizajn zástrčky v štýle banánu efektívne zapadá ku všetkým generáciám vaporizéru Launch Box a po pripojení ponúka spoľahlivý zdroj energie. Energia sa do vášho vaporizéru Launch Box dostáva pomocou ľahko stlačiteľného tlačidla sa na konci nabíjačky, vďaka čomu je vaporizácia pomocou vaporizéru Launch Box ešte ľahšia.


Rovnako ako vždy poskytuje na napájací adaptér Magic Flight 2.1 aj v tomto prípade spoločnosť Flight doživotnú záruku.