COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Kovový Space Grinder

29 €
Kovový Grinder - v onyx modrej
Kovový Grinder - ostré zuby grindera Kovový Grinder - 4 diely Kovový Grinder - zložený Kovový Grinder - v kovovej modrej a onyx čiernej Kovový Grinder - v kovovej modrej Kovový Grinder - vrátane rydla Kovový Grinder - v onyx modrej
29 €
29 €

Kovový Space Grinder od MagicVaporizers je skvelý 4-dielny grinder, ktorý je dokonale prispôsobený pre všetky aromaterapeutické zmesi. Jeho priemer je 4 centimetre, zatiaľ čo výška je 4,5 centimetrov – takže ho ľahko zmestíte do vrecka. Na zabezpečenie samotného rozdrvenia  používa kovový Space grinder ostré kovové zuby v tvare diamantu, ktoré zostanú ostré po celé roky. Horná časť produktu je miestom, kam vložíte zmes na drvenie. Odtiaľ padá do dolnej časti na sitko. Zvyšok, ktorý zostane na sitku sa dá jednoducho vybrať.


Grinder je vyrobený technológiou CNC z leteckého hliníka, čo znamená, že kúsky tohto kovového grinderu spolu dokonale zapadajú a zároveň je tiež ľahký (95 g). Magnety v grinderi zabezpečujú, že sa spojí a uzatvorí, keď v ňom drvíte materiál alebo ho prenášate. Ak ho chcete použiť, jednoducho otvorte hornú časť, pridajte svoju zmes, zatvorte a začnite drviť točením hornej časti. Potom otvorte a nechajte sa ohromiť výsledkom!


Zahŕňa:  • Štvordielny kovový grinder

  • Rydlo pre vybratie rezídua

  • Odolný prenosný obal


Dostupné v Onyx čiernej a kovovej modrej.