COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

IOLITE WISPR 2

115 €

129 € Ušetrite 14 €

IOLITE WISPR 2 - zahrnuté v súprave
WISPR 2 - najnovší prenosný vaporizér v červenej farbe WISPR 2 - najnovší prenosný vaporizér v čiernej farbe WISPR 2 - najnovší prenosný vaporizér v hnedej farbe WISPR 2 - najnovší prenosný vaporizér v oranžovej farbe IOLITE WISPR 2 - Included in kit WISPR 2 - The Newest Portable Vaporizer in Blue
 •  
 •  
 •  
 •  

115 €

129 € Ušetrite 14 €

115 €

129 € Ušetrite 14 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model IOLITE WISPR 2 sme obdržali dňa 28 jún. 2020.

4.6
Číta 28 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Vaporizér WISPR 2 od spoločnosti IOLITE je prvý špičkový vaporizér, ktoré vyzerá krásne a tiež sa jednoducho používa. Hodí sa ku všetkým ostatným dizajnérskym predmetom vysokej triedy vo vašom živote a funguje ako sen. Jednoducho ho naplňte aromaterapeutickou zmesou podľa vášho výberu, zapnite ho, chvíľu počkajte a užívajte si hustú paru cez super-elegantnú koncovku.


Moderný a vylepšený dizajn zabezpečuje, že je krásny a efektívnejší než predchádzajúci model WISPR. Nakoľko je vaporizér WISPR 2 vyrobený výlučne z kvalitných dielov môžete si byť istý, že si vaporizér uchová svoju spoľahlivosť počas mnohých rokov. WISPR 2 má inovatívny dizajn, ktorý využíva to najlepšie z druhého bestselleru - IOLITE Original – a vďaka dizajnérskej firme Think Tank zo San Francisca je nielen efektívny, ale tiež atraktívny.


Dustupný v čiernej, hnedej, červenej, oranžovejmodrej farbe.

Vlastnosti

 • Celkom prenosný
 • Žiadne drôty, káble ani plameň
 • Jednoduché ovládanie
 • Malý a ľahký
 • Rôzne farby
 • Rýchle zahriatie
 

Príslušenstvo (zahrnuté)

 • Prenosný obal
 • Nástroj na údržbu
 • Používateľská príručka
 • 2 nástroje na čisteni trubiek
 • Plniaca komora
 • Koncova
 • Jemné sitká
 • 2 špičky na koncovku
 

Úvod

WISPR 2 je najnovší model od spoločnosti IOLITE. Využíva vylepšený systém prepravy butánu a koncovku, ktorá je navrhnutá na vytváranie najlepšej arómy a hustoty pary pri každom použití. Nový gril zariadenia umožňuje jednoducho vaporizér WISPR 2 postaviť a jednoducho skontrolovať hladinu butánu, vďaka čomu budete vždy vedieť, kedy je potrebné doplniť ho.

 

Vďaka patentovanému katalytickému zahrievaču a termostatu bez plameňa dokáže vaporizér WISPR 2 konzistentne vytvárať jemnú a hustú paru.  Na jednu plnú dávku butánu môžete tento vaporizér používať nepretržite až dve hodiny! Ako ľahký a nenápadný vaporizér vám poskytuje úplnú používateľskú slobodu. Ide o jednu z najlepších volieb pre tých, ktorí si chcú vaporizér zobrať na miesto bez elektriny, ako napríklad pri táborení alebo viacdňovom festivale.

 

Rýchle zahriatie

WISPR 2 je jedným z najrýchlejší prenosných vaporizérov, nakoľko optimálnu teplotu 210 °C dosahuje za menej než 30 sekúnd! Vďaka efektívnemu zahrievaniu butánom okamžite začína produkovať bohatšiu, jemnejšiu a hustejšiu paru než iné prenosné vaporizéry v rovnakej cenovej triede. Sklopná silikónová koncovka je mäkká a celkom flexibilná, vďaka čomu je jej pripojenie veľmi rýchle.


Ovládanie teploty

Jedným z najlepších vylepšení vaporizéru WISPR 2 v porovnaní s WISPR je vylepšený systém ventilácie a filtrácie, ktorý mu umožňuje rýchlejšie zahriatie a fungovanie pri teplote vyššej o 20 stupňov. Katalytická konverzia prebieha v izolovanej komore, vďaka čomu môže bután zahriať jednotku na optimálnu teplotu bez potreby prísť do kontaktu s aromaterapeutickou zmesou. Počas priebehu vaporizácie sa použitý bután vypúšťa v podobe neškodnej vodnej pary cez dedikované výstupné ventily.

 

IOLITE Optimizer

IOLITE Optimizer je príslušenstvo pre vaporizéry IOLITE Original a WISPR 2, ktoré si môžete samostatne zakúpiť. Optimizer je inovatívne 3 hrotové zariadenie, ktoré vložíte do zahrievacej komory vaporizéra. 3 kovové hroty slúžia na šírenie tepla, čo umožňuje vaporizéru WISPR 2 dosiahnuť požadovanú teplotu výrazne rýchlejšie než bežne. Ak chcete proces vaporizácie urýchliť, IOLITE Optimizer je pre vás povinnosťou.

 

Záruka

Na všetky vaporizéry IOLITE WISPR 2 predávané spoločnosťou MagicVaporizers sa vzťahuje dvojročná záruka výrobcu, ktorá je obmedzená na bežné používanie.

 

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca IOLITE
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 8,6 x 2,8 x 7,0 cm
Hmotnos vaporizéra 126 g
Štýl Čierna, hnedá, červená, oranžová alebo modrá
Zdroj napájania Bután
Zahrievací prvok Nehrdzavejúca oceľ
Spôsob presúvania pary Priama spotreba
Krajina výroby Írsko
Záruka 2 roky

Recenzie položky IOLITE WISPR 2

Priemerné hodnotenie:

4.6 Založené na 28 hodnotenia
 • 5 Star
   23
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   2
 • 1 Star
   0

vaping in da office

Ahmad
Since I normally vape in my office, I need a vaporizer that will be equipped with a very quick heating time. This is why my friend suggested that I purchase the Iolite wispr 2. Since purchasing this vaporizer, it has fitted my requirements to the T and I can now enjoy the vape flowing out of the vaporizer.

Cool with Butan gas

Jeff
I tried to do as much research I could about vaporizers before my actual purchase. But after reading and watching reviews for a few hours I understood that the vaporizers Magic offers is all of good quality and high standards. So I basically closed my eyes and just clicked on one of the many good looking vaporizers they offer haha. No not really but at first I was not digging the idea of a butan gas tank so much but I figured that I could give it a try (I like the odd things). And it seems Iolite is the only producer that supplies vaporizers with butan gas tanks? Anyway, Im very satisfied with my choice. So far it has been working perfectly without any issues. Warms up quickly, feels really good and looks really good as well! Nice one!

Coolest vape

Lemontree
Wow, I thought this site was too good to be true when I first see it. "Ships tomorrow", good prices, only good looking vaporz. I gave it a try and Im happy for that! It came delivered as fast as it said. The price was totally worth it. And the vapor look really good! Nobody understands what it is when I walking around with it.
And I ordered the orange one, Orange is new black :)
If you think about buying this vapor, I think you should do it. I have good experience of this and it was 5-6 month since I make my order.
Thank you Magic Vaporizers!

Different in a good way

Stan_
Ok this vape is something different and uncommon. But in a good way I mean that. I have had a IOLITE ORIGINAL for almost a year before I got this one. I was very pleased with it but wanted to upgrade. Really got to like the butan solution so I ordered a Black Wispr :) The best improvement on this compared to the Original is that you can see the butan level on this one. I just hated when I was outdoors with my Original and the gas got empty!
But anyway, this is a really cool and good-working vape! If I had to say one negative thing about it its that its a bit noisy when warming but its no problem really..

I recommend it! Its def a high quality product that delivers!

bargain

pierre
oh yes this is a bargain. this money is nothing in 2016. after i got it and start use it i think no other vaporiser can be this cool ;) i spend a lot of mine time on boats and i there for think this is a perfect salution. people ask me why i walk around with a radio :) i have only good things to say about this, and also about magicvaporizers.com with good delivery times and support. get it your self and you will see:) //pierre

Love them, but reliability and longevity is an issue.

Honker
I have purchased 4 of them now. 2 of the 4 have leaky tanks and will go through a fill in only one session. One of them won't light anymore..... but the tank doesn't leak.
The other one I leave in Hawaii and it is still working well with less use.
I love the portability.....I love that I can walk around with it and nobody knows what it is. It is loud when it's heating, but with the advantage of no batteries and being able to just carry a butane can for refills it's perfect.
If they could improve the reliability of the unit I would give it 5 stars.....But if I have to buy a new one every 6 months due to failures, the shine comes off a bit
I have talked to the manufacturers and they have offered to fix the issues if I send the ones in warranty period back, but I have not done that and that is on me.
For some reason I just keep buying more of them....that may tell you something.

Ok but...

Pat
Everything Was ok, but I didn't recive grinder :(

Always ready to go!

Otto the bus driver
First off, I'd like to say I'm very happy with the overall experience! Easy to deal with and fast shipping! Will buy from again :)

I received my Wispr 2 in the mail today, came well packaged in its shipping box. So far I am really enjoying it. My main intention for the Wispr 2 is for going camping and the cottage, I think it'll fit the bill no problem.

WISPR 2 Review

Indigo
Ups: Heats fast, has butane level indicator, intense, low butane hiss

Downs: kinda pricy, not too great to hold (kinda awkward), thick vapor (depends on preference)

Overall 9.5/10

PS optimizer makes it a little better

Solid buy. Good vape!

McFish
So I know a bit about this. Vaper for long long time.
This vaporizer is the coolest thing I have ever seen. I love not having to deal with charging and it works just like it says on the tin.
Great company to deal with as well.
Thanks

Celkovo 1 položiek 10 z 28

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: IOLITE WISPR 2

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *