IOLITE WISPR 2

Rating:
4.55

129 €

SKU
ignore-this-26
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Nahrievanie butánovým plynom
 • Rýchle nahrievanie (30 sekúnd)
 • Jednoduché použitie
 • Ľahký so skladacím náustkom
 • Unikátny dizajn
 • Až 2,5 hodiny vaporizácie na jedno nabitie
 • Vylepšený butánový systém

Pre koho je IOLITE WISPR 2 určený?

Ak vám pri výbere vášho vaporizéra zároveň záleží na štýle aj funkčnosti, WISPR 2 je pre váš výbornou voľbou. Vaporizér ponúka unikátny vonkajší obal dostupný v mnohých farebných prevedeniach, ktoré sú zároveň výrazné a esteticky príjemné. Ak radi vapujete vonku, určite oceníte vylepšený butánový systém nahrievania, ktorý zaručuje jemnú, chutnú paru pri každom jednom použití. Nakoľko je napájaný výlučne prostredníctvom butánového plynu, nikdy sa nebudete musieť báť o stav batérie alebo o to, kde nájsť zástrčku na vašu nabíjačku.

Inteligentný dizajn

Moderný dizajn vaporizéra WISPR 2 umožňuje sledovať množstvo butánu zostávajúce v kanistri ak ho držíte priamo, čo znamená, že okamžite zistíte, kedy je potrebné doplniť palivo a nikdy nezostanete naprázdno. Ďalšia vynikajúca funkcia je skladací silikónový náustok, ktorý môže byť jednoducho skrytý keď zrovna vaporizér nepoužívate, čo robí WISPR 2 jednoduchý pre nosenie vo veľkom vrecku alebo taštičke.

Rapídne nahrievanie

WISPR 2 je schopný dosiahnuť maximálnu teplotu 210°C za krátkych 30 sekúnd, čo z neho robí vynikajúcou voľbu pre rýchlu vaporizáciu práve vtedy, kedy si zmyslíte. Neuveriteľne efektívny butánový systém nahrievania zaručuje jemnú, hustú paru hneď po nahriatí a dokonalú, dôkladnú vaporizáciu vašich byliniek.

Pôsobivá výdrž

Doplniť palivo do vaporizéra WISPR 2 trvá iba 10 sekúnd a na jeden plný kanister dokáže ponúknuť 2,5 hodiny nepretržitej vaporizácie. Vďaka absencií mohutnej batérie je vaporizér veľmi ľahký a perfektný na nosenie zo sebou, či už do kempu alebo na festivaly. WISPR 2 ponúka neuveriteľný výkon za nízku cenu, ktorý ohromí začiatočníkov aj profíkov.

Jednoduché používanie a čistenie

Odnímateľný náustok vaporizéra WISPR 2 umožňuje jednoduché pravidelné čistenie a údržbu. Nakoľko je vyrobený zo silikónu prémiovej kvality, neporézne vlastnosti náustku zaručujú optimálnu hygienu. Tento vaporizér môže byť používaný aj úplnými začiatočníkmi bez predošlých skúseností s vaporizáciou, pretože bol navrhnutý pre maximálnu pohodu pri používaní – a je to naozaj cítiť. Ovláda sa jediným tlačidlom, ktorým ho zapnete a následne stačí počkať 30 sekúnd kým dosiahne maximálnu teplotu a vy môžete začať vapovať.

Štýlový vzhľad

Moderný dizajn vaporizéra WISPR 2 je to, čo ho skutočne odlišuje od ostatných. Ak hľadáte niečo trochu unikátnejšie ako dnešné moderné jednoduché vaporizéry s uniformným lesklým lakom, vonkajší vzor na WISPR 2 je veľmi esteticky príjemný a keď ho zrovna nebudete používať, môže slúžiť ako pekná ozdoba miestnosti.

Záruka

Na všetky vaporizéry IOLITE WISPR 2 predávané MagicVaporizers sa vzťahuje 2-ročná záruka od výrobcu, obmedzená na normálne používanie.

Používateľský manuál

IOLITE WISPR 2

Obsah

 • Vaporizér WISPR 2
 • Náustok
 • Taštička na nosenie
 • Nástroj na údržbu
 • Plniaca komora
 • Jemné sitko
 • Kefky na trubičky (2)
 • Kryty na náustok (2)
 • Návod na obsluhu
IOLITE WISPR 2

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 8,6 × 2,8 × 7,0 cm
Váha: 126 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Bután
Teplota: 210°C
Výrobca: IOLITE
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Írsko
Napíšte vlastnú recenziu na IOLITE WISPR 2
You're reviewing:IOLITE WISPR 2
Rating