IOLITE Original

Rating:
4.55

109 €

SKU
ignore-this-25
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Butánové napájanie – žiadne batérie alebo káble!
 • 100% prenosný
 • Jednoduché použitie
 • Čas nahrievania 45 sekúnd
 • Ľahký dizajn

Pre koho je IOLITE Original určený?

IOLITE Original je klasický model sveta vaporizérov a jedna z najlepších možností ak hľadáte vaporizér, ktorý sa jednoducho používa, je spoľahlivý a zaručene vám vydrží celé roky. Je špecificky navrhnutý pre maximálnu odolnosť a nakoľko je napájaný butánom, nemusíte sa starať o nabíjanie a vaporizovať vaše bylinky tak dlho, koľko vám vydrží zásoba butánu – nepotrebujete žiadnu elektrinu!

Jednoduché používanie

Na rozdiel od mnohých iných prenosných vaporizérov s komplexnou kombináciou tlačidiel, aplikácií a LED displejov sa IOLITE Original sústredí výlučne na jednoduchosť. Ovládať ho môžete jediným tlačidlom, ktorým zapnete mechanizmus nahrievania a dosiahne maximálnu teplotu za krátkych 45 sekúnd, čo znamená, že sa môžete sústrediť výlučne na kvalitu vášho zážitku z vaporizácie bez toho, aby ste sa starali o to, ako presne dostať z vašich byliniek maximum.

Vylepšená efektivita

IOLITE Original prešiel časom mnohými úpravami a v súčasnosti je efektívnejší ako kedykoľvek predtým. Bunátový kanister je možné rýchlo naplniť a poskytne 2 hodiny nepretržitej vaporizácie pred tým, ako ho budete musieť doplniť. Efektívna podstata tohto vaporizéra je nepopierateľná a umožňuje sa úplne oslobodiť od ťažkých batérií a otravných nabíjacích káblov.

100% prenosný

Vďaka jeho malým rozmerom si môžete tento vaporizér zobrať zo sebou kdekoľvek bez toho, aby vám zabral príliš veľa miesta vo vrecku a zároveň vám poskytne mimo domova mimoriadne pôsobivú vaporizáciu. IOLITE Original je vybavený elegantnou prenosnou taštičkou, takže v prípade potreby môžete byť tak diskrétny, ako je potrebné.

Zabudované nastavenie teploty

Nový dizajn IOLITE Original využíva vysokokvalitný bimetalický regulátor, ktorý umožňuje presné nastavenie teploty po celý čas vaporizácie. Butánový plyn zahreje zariadenie bez akýchkoľvek problémov a následne je z vaporizéra vylúčený vo forme neškodnej vodnej pary pre maximálnu bezpečnosť pri používaní.

Záruka

2-ročná záruka od výrobcu, obmedzená na bežné používanie.

Používateľský manuál

IOLITE Original

Obsah

 • Vaporizér IOLITE Original
 • Náustok
 • Prenosná taštička
 • Kondenzátor vlhkosti
 • Nástroj na čistenie
 • Nástroj na údržbu
 • Sitká do piecky
 • Sitká do komory (7)
 • Nástroj na čistenie trubičiek (2)
 • Návod na obsluhu
IOLITE Original

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 5,6 × 2,5 × 10,7 cm
Váha: 81 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 50 sekúnd
Zdroj energie: Bután
Teplota: 190°C
Výrobca: IOLITE
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Írsko
Napíšte vlastnú recenziu na IOLITE Original
You're reviewing:IOLITE Original
Rating