COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

IOLITE Original

85 €

109 € Ušetrite 24 €

IOLITE Original - najnovší model v čierne farbe
IOLITE Original - najnovší model v bielej farbe IOLITE Original - najnovší model v modrej farbe IOLITE Original - najnovší model v zelenej farbe IOLITE Original - najnovší model v purpurovej farbe IOLITE Original - najnovší model v čierne farbe IOLITE Original - Included
 •  
 •  
 •  
 •  

85 €

109 € Ušetrite 24 €

85 €

109 € Ušetrite 24 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model IOLITE Original sme obdržali dňa 28 jún. 2020.

4.6
Číta 22 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Po vylepšeniach vaporizéru IOLITE Original môžeme teraz s istotou povedať, že sa zaraďuje medzi najlepšie prenosné vaporizéry. Jeho výkon je vynikajúci a recenzie uvádzajú, že je výkonný ako stolné elektrické vaporizéry. Váži iba 81 gramov, vďaka čomu je pohodlné nielen jeho používanie, ale aj prenášanie.


Dôvod, prečo sa vaporizér IOLITE Original zmestí do takého malého balenia, je vnútorný tepelný katalyzátor, ktorý efektívne a rovnomerne rozvádza vytvorené teplo. Táto skutočnosť v kombinácii s Piezo elektrickým zapaľovačom znamená, že ide o ultra prenosný vaporizér, ktorý vydrží celé roky.


IOLITE Original využíva na zahrievanie plyn bután. Nakoľko je bután plyn, ktorý sa používa aj na dopĺňanie zapaľovačov Zippo, nájdete ho takmer v každej trafike.


Dostupné v čiernej, bielej, modrej, zelenej a purpurovej farbe.

Vlastnosti

 • NOVÁ VERZIA - vylepšený dizajn a efektivita
 • Celkom prenosný - Žiadne drôty, káble, plameň ani batérie
 • Rýchle zahriatie - menej než 45 sekúnd
 • Jednoduché ovládanie
 • Rôzne farby
 • Záruka 2 roky

 

Príslušenstvo (zahrnuté)

 • Prenosný obal
 • Zrážač vlhkosti
 • Náradie na široké čistenie
 • 7 sitiek komory
 • Nástroj na údržbu
 • Clona zahrievacieho sitka
 • 2 nástroje na čistenie trubiek
 • Rozkladacia koncovka
 • Návod na používanie
 

Vylepšený dizajn a efektivita

Vaporizér IOLITE Original bol vylepšený o nové funkcie a zvýšenú efektivitu butánu, ktorá ďalej zlepšuje jeho postavenie v kategórii prenosných vaporizérov. Najnovší model má spoľahlivý elektrický piezo zapaľovač, ktorý spúšťa efektívne zahrievanie komory, ktoré môže dosiahnuť až 190°C. Nový butánový kanister sa plní rýchlejšie než v predchádzajúcom modeli, čo znamená, že zostáva menej odpadu a môžete na jednu náplň vaporizovať až 2 hodiny. Zahrievacia komnata sa postará o doplnenie paliva po približne 15 sekundách, vďaka čomu sa vy môžete sústrediť na paru.

 

Ovládanie teploty

Na dosiahnutie a udržanie teploty 190° C + - 5° využíva vaporizér IOLITE Original termostaticky ovládaný bimetalický regulátor, ktorý využívajú tiež iné elektrické vyporizéry vysokej triedy, ako napríklad vaporizéry Volcano. Ku konverzii dochádza v uzatvorenej komore, v ktorej sa môže bután zahriať, pričom zariadenie následne vypúšťa neškodnú vodnú paru, ktorá pri používaní uniká z ventilačných otvorov.

 

Použitie

IOLITE Original je nielen efektívny, ale tiež dobre vyzerá. Vaporizér IOLITE Original je kvalitný prenosný vaporizér, ktorý vás oslobodzuje od obmedzení, ako sú napríklad káble alebo batérie. Môžete ho doplniť lacnou a bežnou látkou – butánom, ktorý je široko dostupný a jedno naplnenie stačí na minimálne 2 hodiny nepretržitého používania.

 

IOLITE Optimizer

IOLITE Optimizer je príslušenstvo pre vaporizéry IOLITE Original a WISPR 2, ktoré si môžete samostatne zakúpiť Optimizer inovatívne 3 hrotové zariadenie, ktoré vložíte do zahrievacej komory vaporizéra. 3 kovové hroty slúžia na šírenie tepla, čo umožňuje vaporizéru WISPR 2 dosiahnuť požadovanú teplotu výrazne rýchlejšie než bežne. Ak chcete proces vaporizácie urýchliť, IOLITE Optimizer je pre vás povinnosťou.

 

Záruka

Dvojročná záruka výrobcu obmedzená na bežné používanie.

 

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca IOLITE
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 5,6 x 2,5 x 10,7 cm
Hmotnos vaporizéra 81 g
Štýl Čierna, modrá, zelená, purpurová alebo biela
Zdroj napájania Bután
Zahrievací prvok Nehrdzavejúca oceľ
Spôsob presúvania pary Priama spotreba
Krajina výroby Írsko
Záruka 2 roky

Recenzie položky IOLITE Original

Priemerné hodnotenie:

4.6 Založené na 22 hodnotenia
 • 5 Star
   18
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

A Very Quick Heating Time

Andreas
The Iolite original vaporizer is one of the best products in the vaporizer category that comes below € 100. However, what is even more fantastic about using this product is that it is completely portable as it does not contain any kind of batteries, wires or even cords. Since I’ve been using it for over three months, I can say that the wide range of colors helps me to choose and select the vaporizer according to my needs. Moreover, it is not only about the fantastic colour choice, but to also get a very quick heating time, which is less than 45 seconds. That in fact is one of the best features enables me to smoke without having to worry about any problems at a moment’s notice.

with two years warranty

Adalgiso
The concept of vaping stems from the fact that people would like to get rid of nicotine smoking since it is extremely harmful to the health as well as standing beside you. This is the reason why people have now gone for purchasing vaporizers like the Iolite original, and it comes in a wide range of colors along with two years warranty on the make of the product.

nice little vape

Bryon
For a thing like this I really like that it has no charger. Perfect for a walk :)

much love

parwar
ok everybody i know is talking about vaporizers. so i find this site and think i must try, dont know much about vaporizers. i buyed this because;
1.the price
2. butan gas :)
i always use zippo lighter so it sounded like a genuin product to me.
i have now being used my vaporizer IOLITE orginal in some weeks and i am very glad i buy it. no problems at all.

and thank you magic vaporizers it was a plesure do business with you. much thanks for mega fast shipping time.

First

Mr. Tilt
This was my first vaporizer, I bought it something like a year ago. I still use it from time to time, but I mostly use my stationary nowadays. Im happily surprised each time I use since its works without any issues *knock on wood* :) I remember how excited I was when I first got this in the mail. Used it 24/7 and later switched up to a stationary. But this is my little baby that I can always rely on. I use it like 2-3 times/month nowadays and its a pleasure everytime.

So - its a good vape, for a good price - what more can one ask for?

Good price !!

Reza
I know that this vape cost more in some other shops,. so I think this is good quality vape for less money comparing with similar. I first think no vape under 150euro is ever going to last long. but I was wrong. Wich is good:) I especialy like it has no cables for charge. And quality feels good, no problem with the working of the vape. So it is a vape that I can very much recomend to other who think to buy it! buy it!:)

Lovely

Kevinthedude
The price was cheap so I figured Id give it a try sence I need one more portable vap. Got it home very fast for no shipping cost which was a nice bonus. I choose the green version looks like a little radio haha. But the Iolite works better then expected. Warms fast and works very well. No weigth to talk about but dont really matter just a funny thing. Overall Im much thankful for this good product, the fast shipping and now I start it up again!

Two thumbs up!

Marcus Trout
Just got this as my first vap. Wasnt sure what to expect. I have used it three times so far tonight and LOVE it ! It is easy to use, heats up really quickly and the aromas is soooo good, way better than the traditional way. Cant wait to use it some more ;)
Killer price too. My local shop sells it for 249 !

Farewell

Sandra
Loved my Iolite, had the original not the V2, and had her for 2 1/2 years with absolutely NO problems at all ever, until, I dropped her on my concrete basement floor about 2 weeks ago!! It smashed a small piece inside that couldn't be fixed nor replace. Farewell, my beloved departed :'(
I've just now ordered her replacement, trying the DaVinci this time to compare, but I wouldn't hesitate to buy another Iolite again. RIP my friend, we had a great run together!! :)

Good experience

John
Hey There,
I’ve tried several Vapes before and found them either too big and importable or gimmicky and ineffective. I happened to stumble upon a Show that demonstrated this little device and I was a little skeptical at first that its efficiency and effectiveness wasn’t exaggerated. Boy was I wrong, I feel I’ve made an investment in a device that saves me money and delivers the required effect, Cheers
John

Celkovo 1 položiek 10 z 22

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: IOLITE Original

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *