Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Hydrology 9

209 €

239 € Ušetrite 30 €

Hydrology 9 Vaporizer
Hydrology 9 Vape Hydrology 9 - Capsule Hydrology 9 - Chamber Hydrology 9 - Parts Hydrology 9 - Cleaning Kit Hydrology 9 - Design Hydrology 9 - Included Hydrology 9 - Package Hydrology 9 Vaporizer

209 €

239 € Ušetrite 30 €

Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...

Hydrology 9 je v súčasnosti jeden z najunikátnejších vaporizérov na trhu, a to nie náhodou. Jeho úspech spočíva vo výskume  Cloudious9 o dizajne vaporizérov. Firma vzala do úvahy všetky požadované aspekty pri vyhotovení Hydrology 9, prechádzajúc mnohými štádiami úprav a optimalizácie, aby každý komponent spĺňal očakávania. Výsledkom je inovatívny, hydraulický vyporizér na suché bylinky, ktorý je dokonalý pre každého, kto hľadá moderní, vysoko-kvalitnú jednotku pre samostatné použitie. 


Zatiaľ čo Hydrology 9 je technicky prenosný, pri výške 17,5 cm s priemerom 4,5 cm sa nejedná práve o verziu do vrecka. Ale to je v poriadku, pretože aj napriek tomu, že sa nemusí jednať o Vašu prvú voľbu keď ide o zariadenie na prenos, jeho vzhľad pripomína niečo z budúcnosti. Zhotovený z kvalitného materiálu používaného v leteckom priemysle, odolného voči korózií, eloxovanej hliníkovej zliatiny a borosilikátového skla, je tento vaporizér rovnako výkonný ako štýlový. Vďaka systému LED osvetlenia, elegantnému dizajnu a futuristickým prvkom je opisovaný ako „svetelný vaporizér“. Spolu s presným monitorovaním teploty a inteligentným zariadením pre kontrolu rozloženia tepla je hlavnou charakteristikou tohto zariadenia systém na filtráciu vody odolný voči rozliatiu. Takže ak máte záujem pre zážitok použitia tradičného bonga bez akýchkoľvek negatívnych aspektov, tento vaporizér je jednoznačne pre Vás.


Dostupný v Striebornej farbe.

Hlavné charakteristiky

 • Systém filtrácie vody pre tradičný bong-zážitok
 • 2000 mAh nabíjateľná batéria s výdržou až 15 použití
 • Vstavané miešacie zariadenia
 • Štýlové, robustné hliníkové a sklenené teleso
 • Automatické monitorovanie teploty
 • Ľahko zrozumiteľné indikátory LED
 • Jedinečné, nastaviteľné vetracie otvory

 

Doplnky (zahrnuté)

 • AC Adaptér
 • Nabíjací kábel
 • Sada na čistenie

 

Filtrovanie kvapaliny simuluje zážitok s Bongom

Hlavná charakteristika tohto vaporizéru spočíva v jeho mene Hydrology. Zhotovené na simuláciu chute a zážitku dosiahnuteľného s bongom, Hydrology 9 predstavuje inovatívny hydraulický filtračný systém, ktorý posunie použitie na ďalšiu úroveň. Para je ochladzovaná vodou, zatiaľ čo je ťahaná unikátnou „tunelovou trubicou“, vytvárajúc plné, chutné a jemné oblaky pary pri každom nádychu. Ak máte obavy z toho, ako táto vlastnosť ovplyvňuje prenosnosť zariadenia, vedzte, že sa nie je čoho obávať- Cloudious 9 prešiel možným aj nemožným, len aby bol každý komponent zariadenia odolný voči rozliatiu, nehľadiac na to, v akom uhle sa zariadenie nachádza. Navyše, to najlepšie na bongo-zážitku tohto vaporizéru je, že oproti fajčeniu nemá žiadne negatívne vplyvy na zdravotný stav, ba čo viac, filtračný systém v skutočnosti znižuje level vdýchnutých karcinogénov.

 

Špecializovaný vykurovací systém zaručuje efektívne odparovanie

Efektívnosť je na prvom mieste pri vykurovacom systéme Hydrology 9. Tak, ako mnohé ďalšie vaporizéri, táto jednotka má vysoko-kvalitnú vodivú rúru, ktorá zohrieva Vašu bylinku v porcelánovej komore s rozmermi 18 x 10 mm. Avšak na rozdiel od mnohých ďalších možnostiach na trhu, tento vaporizér má aj niektoré inteligentné funkcie, ktoré zjednodušujú jeho použitie. Prvou z nich je monitorovanie teploty. Po výbere Vami preferovanej úrovne tepla, mikročip-procesor vo vnútri Hydrology 9 sleduje teplotu jednotky a udržiava ju stabilnú, pričom úprava prichádza v priebehu milisekúnd. Druhá užitočná tepelná vlastnosť, ktorú toto zariadenie ponúka, sa zaoberá hlavnou nevýhodou vedenia rúry: rozvodom tepla. Ak bylinka v kondukčnom vaporizéry nie je počas použitia premiešaná, nebude sa rovnomerne odparovať. Cloudous 9 bojuje s týmto problémom pomocou vstavaného "miešacieho" zariadenia z nehrdzavejúcej ocele, ktoré uľahčuje miešanie Vašej komory podľa potreby. To znižuje množstvo odpadu a zabezpečuje plný účinok Vašej bylinky. 

 

Jednoduché ovládanie pomocou LED Vám osvetlí cestu

Hydrology 9 má síce zložité vnútorné procesy, avšak to hneď neznamená, že aj ovládanie tohto zariadenia je zložité. Práve naopak, začať je neskutočne jednoduché vďaka ovládaciemu systému založenému na svetlách. Po naplnení bylinnej a vodnej komory, 3 rýchle kliknutia na tlačidlo napájania zapnú zariadenie a kontrolka napájania začne blikať na zeleno. Po krátkych 60 sekundách ohrievania sa zapne modré svetielko, čo značí, že jednotka je aktivovaná a nastavená na najnižšej teplote. K dispozícií sú ďalšie štyri nastavenia teploty, pričom každé z nich je reprezentované vlastnou farbou svetla- modrou farbou je označená najnižšia teplota, nasleduje žltá, oranžová, fialová a červená, ktorá značí najvyššiu teplotu. Taktiež je k dispozícií aj indikátor úrovne LED batérie- zelená znamená plnú batériu, modrá reprezentuje sčasti nabitú batériu a červená indikuje, že je nutné nabiť Váš vaporizér.

 

Záruka

Všetky vaporizéry Hydrology 9 predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom spoločnosti Cloudious 9 sú autentické a vzťahuje sa na tieto produkty 2-ročná záruka.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Cloudious9
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 4,5 x 4,5 x 17,6 cm
Hmotnos vaporizéra 431 g
Štýl Silver
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic Heating Chamber (Conduction)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Designed in Fremont, California (USA). Manufactured in China
Záruka 2 years

Recenzie položky Hydrology 9

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 3 hodnotenia
 • 5 Star
   2
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Crazy power

Namemore
The hydrology is crazy efficient and crazy smooth. It is like love at first sight and at first taste. How can anyone refuse such a solid and effective vape? Okay, let’s talk about this little piece of magic. First,it uses a unique water filtration technology that takes vaping experience to the next level with smooth and light hits. The device doesn’t get hot because it is made so that heat is evenly distributed. Battery life is also very impressive, lasting to around 15 full sessions. So many of past problems with other vaporizers were effectively remedied and considered in the making of the hydrology. Some things are just worth having, and the hydrology 9 is one of those things.

Good idea but not perfect execution

Banjo
I understand what the rave is about when I tried this vape. I mean, this is the product you get when manufacturers listen to customers and use their input to improve on a device. Overall, this is a smart and practical device. Also one of the healthiest around. Many issues pertaining to maintenance, batteries, liquid vapes are all addressed. One thing I will say is that I did have a hard time with the LED indicators that correspond to certain temperatures. Maybe I am getting old or you know, just used to straightforward numbers, but I easily get confused with controlling the temp via color indicators. Just a small issue. I’m sure I’ll get used to it in no time. All in all, best vape in the market.

Gamechanger

Panos
Oh my goodness, are you kidding me? The Hydrology 9 is a demigod in the vape market. Really, it sets the standard at a different level and challenges other vape manufacturers to think outside the usual. Just from reading and watching the reviews, I got so hyped and excited into buying this vape and couldn’t contain myself when it was finally delivered. Okay, this was quite an investment but who cares when you get this carefully though out and majestic device! It doesn’t just look nice, manufacturers went out of their way to make it entertaining with LED lights! I am still discovering this wonderful piece of art, but I’m already loving and enjoying it so much!

položiek: 3

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Hydrology 9

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *