Hydrology 9

Rating:
4.35

239 €

SKU
ignore-this-71
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Hydrology 9 - Cylindrická borosilikátová sklenená trubička
Hydrology 9 - Borosilikátová sklenená trubička
11,25 € 15 €

Potrebujete nahradiť borosilikátovú sklenenú trubičku, ktorá bola pribalená k vášmu vaporizéru Hydrology 9? V tom prípade je tento náhradný diel pre vás.

Trubička je dlhá 7 cm a jej priemer je 4,5 cm.

Odporúčané na používanie spolu s: Hydrology 9.

Vlastnosti

 • Pokročilá hydraulická technológia
 • Zážitok ako pri bongu
 • Chutná a jemná para
 • Zabudovaný nástroj na miešanie
 • Výkonná batéria
 • Presné nastavenie teploty
 • Jednoduché používanie

Pre koho je Hydrology 9 určený?

Hydrology 9 je považovaný za jeden z technologicky najvyspelejších vaporizérov na súčasnom trhu a je vynikajúcou voľbou pre skúsených vaperov, ktorý chcú posúvať hranice vaporizácie na novú úroveň. Do výroby tohto vaporizéra bolo investované značné množstvo výskumu v snahe replikovať zážitok, ktorý môžete pocítiť pri používaní bonga a pre zaručenie tej najvyššej kvality pary. Používa unikátny hydraulický systém vyrobený z materiálov najvyššej kvality, ktoré z neho v kombinácií s futuristickým dizajnom robia vaporizér, ktorý sa v porovnaní s inými má čím chváliť.

Inovatívna filtrácia tekutín

V útrobách Hydrology 9 sa skrýva komplexný hydraulický systém, ktorý efektívne chladí paru cez vodu po tom, čo sa chutné oblaky pary vytvoria. Dôvod pre voľbu tohto typu filtračného systému je pre replikovanie chute a pocitu, ktorý môžete zažiť pri používaní bonga, čo je v porovnaní s inými prenosnými vaporizérmi veľmi unikátny zážitok.

Nie je tak úplne vreckový, stále je ale prenosný a jednoducho si ho môžete zobrať zo sebou bez obáva z toho, že by niečo začalo vytekať. Napriek tomu, že systém obsahuje vodu, bola celá štruktúra vaporizéra navrhnutá tak, aby bola 100% nepremokavá.

Konzistentné rozloženie teploty

Na rozdiel od mnohých iných vaporizérov, u ktorých je miešanie byliniek pri ich používaní zložité, Hydrology 9 urobí všetku ťažkú prácu za vás. Vaporizér má vstavaný tepluvzdorný nástroj na miešanie z nerezovej ocele, integrovaný do spodného krytu komory, čo umožňuje efektívne rozložiť vaše bylinky s minimálnou námahou. Pomáha redukovať zbytočné plytvanie a zaručuje maximálne efektívne využitie vašich byliniek.

Presné monitorovanie teploty

Hydrology 9 bol vybavený pokročilým mikročipovým procesorom pre nastavovanie a udržiavanie optimálnej úrovne teploty. Po nastavení vybranej teploty sleduje zabudovaný proces presnú teplotu zariadenia a udržiava ju konzistentnú a stabilnú. Prestavuje teplotu v priebehu milisekúnd pre zabránenie akémukoľvek kolísaniu, čím zaručuje solídnu konzistentnú teplotu po celú dobu používania – bez toho, aby ste vy sami museli niečo robiť alebo nastavovať.

Jednoduché používanie

Kým systém vaporizéra Hydrology 9 môže znieť komplikovane, jeho používanie je naozaj jednoduché! Jednoducho stlačte trikrát tlačidlo zapínania rýchlo po sebe pre aktiváciu procesu nahrievania. Pre sledovanie procesu nahrievania sa stačí pozrieť na svietiaci kontrolný systém.

Trvá iba 60 sekúnd kým sa vaporizér nahreje a hneď po tom, ako dosiahne najnižšiu teplotu sa rozsvieti modrá LED-ka. Podľa teploty zariadenia sa rozsvietia rôzne farby, čo zaistí, že budete mať vždy prehľad o úrovni teploty. Na praktickom LED displeji batérie zase môžete vidieť presné informácie o stave batérie. Batéria je zabudovaná, jej kapacita je 2000 mAh a vydrží pôsobivých 15 posedení.

Záruka

Všetky vaporizéry Hydrology 9 predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom značky Cloudious 9 sú plne autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka.

Používateľský manuál

Hydrology 9

Obsah

 • Vaporizér Hydrology 9
 • USB kábel
 • Nástroj na utláčanie
 • Kefky na čistenie (2)
 • Návod na obsluhu
Hydrology 9

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 4,5 × 17,6 cm
Váha: 413 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 60 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (2000 mAh)
Teplota: 170°C až 210°C
Výrobca: Cloudious 9
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Čína
Write your own review about Hydrology 9
You're reviewing:Hydrology 9
Rating