Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Flowermate UNO

149 €
Flowermate UNO
Flowermate UNO Flowermate UNO - Front Flowermate UNO - Chamber Flowermate UNO - Size Flowermate UNO - Included Flowermate UNO - Front Flowermate UNO - Top Flowermate UNO - Charging Dock Flowermate UNO - Box
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
149 €
149 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Flowermate UNO sme obdržali dňa 16 May. 2019.

4.3
Číta 9 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Všestranný vaporizér Flowermate UNO je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre bylinkové oleje ako aj koncentráty. Pomocou obrazovky OLED umožňuje rýchly prístup k informáciám o životnosti batérie, teplote a vyparovaní. Ľahký a kompaktný, UNO je skvelým cestovným zariadením so všetkými funkciami niekoľkých výparníkov v jednom. UNO ponúka plnú kontrolu teploty v rozmedzí 60 ℃ a 230 ℃ a automatický časovač vypnutia, ktorý šetrí životnosť batérie. UNO obsahuje aj magnetický rotujúci náustok, ktorý umožňuje jednoduché a ľahké naplnenie. Ak chcete paru ochladiť, pomocou priloženej prípojky môžete pripojiť aj vodný filter.


K dispozícii v Čiernej farbe.

Vlastnosti

 • Úplná kontrola teploty
 • Úsporný režim
 • Automatické vypínanie
 • Adaptér na vodný filter
 • Viacúčelový (koncentráty, bylinky a oleje)
 • Ľahká konštrukcia
 • Odnímateľný pevný balík s kapacitou 1800 mAh

 

Príslušenstvo (v cene)

 • Batéria s kapacitou 1800 mAh
 • Nabíjacia stanica
 • 5x nástavec
 • 2x komorové obrazovky
 • Koncentrovaná podložka
 • Baliaci nástroj
 • Kefa
 • Adaptér na vodný filter
 • USB kábel

 

Univerzálny dizajn

Flowermate UNO je výkonný vaporizér, ktorý je taktiež ľahký a prenosný. Vysokokvalitný vaporizér, kombinujúci tie najlepšie možnosti do jedinej kompaktnej jednotky. Flowermate je skvelým spoločníkom na výletoch, ako aj pri každodennom používaní a to diskrétne vo vrecku. Množstvo podporných funkcií zahŕňa aj schopnosť používať bylinky rovnako efektívne ako oleje a koncentráty. Jednoduchá zmena pre prechod z jedného sveta kvetov a vôní do druhého plného vysoko kvalitných koncentrátov a hustých hladkých tónov. UNO obsahuje koncentrátovú podložku, ktorá umožňuje ľahko si vybrať svoj obľúbený štýl. Jediná otázka, ktorá Vám ostáva je, ktorý z nich chcete najskôr vyskúšať. Tento druh všestrannosti poskytuje slobodu, ktorá sa nenachádza v iných modeloch.

 

Jednoduchá zmena

Vďaka niekoľkým jednoduchým konverzným krokom je ľahké prepínať z jedného produktu na druhý v priebehu niekoľkých minút. Čokoľvek, na čo máte chuť, je na dosah. UNO je tiež rozšíriteľná tak, aby zahŕňala viac možností, ak na to vznikne potreba alebo nastane zmena chuti. Adaptér na vodný filter pre pripojenia 14 mm / 19 mm sa ľahko pripevňuje, takže je to len rýchly krok pre úplne nový zážitok, ak vlastníte vodný filter.

 

Praktický

Flowermate UNO používa magnetický rotačný náustok, ktorý uľahčuje plnenie bez rizika vyliatia a straty produktu. Keď aktuálne nie je používaný, náustok sa otočí do tesnej zatvorenej polohy, uľahčujúc tak jeho prenášanie.

 

Dlhotrvajúca batéria

Batéria je vo forme dlhotrvajúceho odnímateľného pevného disku s kapacitou 1800 mAh, čo znamená, že sa nikdy nebudete obávať, že sa vyčerpá a dosiahne plnú kapacitu za menej ako 2 hodiny. V prípade, že máte aj napriek tomu obavy o stratu batérie počas používania, UNO obsahuje aj pridaný bonus samospúšte s automatickým vypnutím pre vyššiu bezpečnosť. Pri rozmeroch 13,6 x 6,7 x 3,5 cm je Flowermate UNO dostatočne kompaktný na prepravu, ale dostatočne robustný na každodenné použitie. Pohodlne zapadne do dlane a je dostatočne ľahký na to, aby ste ho mohli nosiť aj hodiny.

 

Digitálny displej

OLED displej (rovnaká technológia, aká je používaná v inteligentných telefónoch) je digitálny panel na čítanie informácií o aktuálnej teplote, zostávajúcej kapacite batérie a stave vyparovania. Všetky informácie, ktoré potrebujete, sú priamo na dosah ruky. Obrazovka OLED je v ľahko čitateľnej konfigurácii, ktorá sa môže dokonca v prípade potreby otáčať. Tlačidla na obrazovke umožňujú jednoduché zvýšenie, či zníženie pomocou tlačidiel na reguláciu teploty v rozsahu medzi 60 ° C - 230 ° C.

 

Jednoduché použitie

UNO je taktiež rýchly. Dosiahnutie optimálnej teploty za menej ako 30 sekúnd znamená zbohom dlhému čakaniu na vychutnanie svojej obľúbenej vône. Flowermate taktiež používa senzor spätnej väzby, ktorý vám umožní identifikovať, kedy je pripravený na použitie. So zabudovanou ochranou proti skratu, eliminuje pravdepodobnosť poškodenia. Flowermate UNO je vaporizér, ktorý spĺňa všetky predpoklady, pokiaľ ide o pohodlie, prenosnosť a funkčnosť s bylinkami, olejom a koncentrátmi..

 

Štýlový

Teleso Flowermate UNO je atraktívne čierne puzdro s komorou z nehrdzavejúcej ocele a predným USB portom. Štíhly, takže ľahko zapadne do dlaní, UNO má štruktúrovanú rukoväť pre väčšie pohodlie a elegantný dizajn s veľkou, ľahko čitateľnou obrazovkou OLED a otočným náustkom.

 

Záruka

Všetky jednotky Flowermate zakúpené od spoločnosti MagicVaporizers sú dodávané s 2-ročnou zárukou (6 mesiacov pre batériu), ktorá je obmedzená na bežné použitie.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Smiss
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 13.6 x 6.7 x 3.5 cm
Hmotnos vaporizéra 561 g
Štýl Black
Zdroj napájania 1800 mAh battery
Zahrievací prvok Full Convection (Steel Chamber)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 2 years, 6 months on the battery

Recenzie položky Flowermate UNO

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 9 hodnotenia
 • 5 Star
   6
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

The Flowermate UNO is the best in its price range.

Hampus
It really went the extra mile to provide users with variety and a solid performance. It isn’t the best looking vape out there nor is it the lightest, but it is portable enough to suit your needs on-the-go. Of course, aesthetics depends from person to person, but performance and function is undeniable. The UNO has really accurate temp controls and it is very instinctive and easy to use. Yes, no learning curve and you get warmed-up to the device easily, as if meeting an acquaintance who feels like you’ve been friends forever. Does that make sense? I hope it does but anyway, this is a solid vape! Recommending!

Good value

Znax
The UNO is really easy to use so it is perfect for beginners like me I do not have much to compare it with but just the easiness of figuring things out was already a big help for me. I like the flavor and the clouds that this vape produces. I do not have any problems with it and I find it really went beyond my expectations. Decently priced also. The controls are accurate and the battery life is good enough for me. I am really happy with the flowermate UNO and I would recommend this. You definitely get value for your money.

Good value

Vapman
If you like variety that comes at a decent price, then UNO is your guy. This vape is fast and performance is solid. Heating time is just around 30 seconds and it can accommodate herbs just as easily as extracts. I find that the magnetic cap for easily loading is really a thoughtful addition. Nothing bad to say about the vapor quality since it is very excellent. All in all, one of the most decently priced but excellently performing device I have tried.

Good once you know how to use

Fundos
I have tried using concentrates because of the UNO. Prior to this, I’ve only used it for dry herbs. But hey, since there was a concentrate pad and I already had the device, why not? I now love the UNO because I get to try all sorts of vaping experience with it. I had to learn and adjust quite a bit to using the device but once I got the hang of it, everything was a breeze. I always get a cool and tasty vapor from the UNO and it has been my number one choice of companion for several months now.

My new best friend

Wanda
The Flowemate UNO is like THE vape. It is a powerful device that you can feel and it produces dense clouds. Vapor quality is amazing and the heating time is fast. I find that loading is made particularly easy, thanks to the magnetic cap. This is very useful when Im tired and not really in my highest concentration mode. What’s more, it can cater to the preferences of many of my friends. Be it be herbs or oils, the UNO has got us all covered.

Great vape!

KIM
One thing that I always consider when buying portable vapes is the upkeep. I mean, can you imagine having a small device and scratching your head to figure out how to clean it up and maintain it? The smaller the device, the smaller the parts. I am happy to announce that aside from UNO’s wonderful performance as a portable vape, it is also fairly easy to maintain. Of course it has a cleaning tool included in the kit but it is easy to get through the chamber, mouthpiece and other bits. Just don’t forget to do your upkeep every week or so.

OK but not great

Sergor
I didn’t really like the material used for it. I mean first thought was: too much plastic. I did however give it the benefit of the doubt and looked around for other reviews. I was glad I did because it did help me get sorted on eventually buying the flowermate UNO. I now think it is a workable device and it really has accurate controls and a really satisfying vapor quality. I mean, of course, the “too much plastic” is still something I’d have preferred changed but what do I know. At least I got a vape that gave me my money’s worth.

This device is a winner.

Manne
One of the things I have started to consider about portable vapes is the battery, considering I am travelling most of the time and don’t have time to plug and charge for hours. There were quite a few portable vapes that were a pity, considering that most features were perfect except it did not have a removable battery for added portability. This is why I am very happy with the Flowermate UNO. Such a powerful device and my biggest concern about charging is good as solved! Comes with USB cable charging plus an 1800 mAh battery that can be replaced. Functionality and vapor quality are all beyond expectations.

UNO Dos Tres

10-pointer
The UNO is impressive. It is very fast and has a good battery life in comparison to other portable vapes. This device has certainly kept up with the needs of vape users, since it has tried to accommodate for both herbs and oils. It also has a water adapter, among other new features. It is instinctive, meaning easy enough to figure out. Not to mention its portability makes it perfect for everyday use and travels. Using this device for months, the UNO has never let me down yet.

položiek: 9

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Flowermate UNO

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *