Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Flowermate SWIFT Pro

179 €

219 € Ušetrite 40 €

Flowermate SWIFT Pro - Colours
Flowermate SWIFT Pro Flowermate SWIFT Pro - Back Flowermate SWIFT Pro - Included Flowermate SWIFT Pro - Size Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool Flowermate SWIFT Pro - Bottom Flowermate SWIFT Pro - Bowl Flowermate SWIFT Pro - Inside Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece Flowermate SWIFT Pro - Colours
 •  

179 €

219 € Ušetrite 40 €

179 €

219 € Ušetrite 40 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Flowermate SWIFT Pro sme obdržali dňa 09 Jan. 2019.

4.4
Číta 7 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Nový Flowermate SWIFT Pro je momentálne jeden z veľmi malého počtu skutočne 100 % konvekčných vaporizérov na trhu. Pri konvekčnej inhalácii sa vzduch zahrieva vo vlastnej komore mimo aromaterapeutickej zmesi čo najdlhšie ako je možné. Znamená to, že Flowermate SWIFT Pro môže užívateľom ponúknuť vynikajúcu chuť, keďže proces ohrievania obľúbenej zmesi je oveľa jemnejší. Technika skrytá vo vnútri je veľmi komplexná a zároveň je ukrytá za povzbudivo jednoduchým dizajnom, ktorý robí vaporizér malým, ľahkým a elegantným.


Napriek tomu, že Flowermate SWIFT Pro bol navrhnutý ako samostatné zariadenie, vo väčšej miere ako zariadenie prepojené so smartfónom, má digitálnu kontrolu teploty a digitálny displej pre absolútnu presnosť a jednoduchosť pri používaní. Dodatočný bonus je nabíjanie výkonnej batérie cez USB, takže si môžete v prípade, že nemáte so sebou svoju nabíjačku, požičať USB kábel od kohokoľvek iného.  


Dostupný je v modrej, červenej, čiernej zelenej farbe. 

Funkcie

 • Jeden z mála 100 % konvekčných vaporizérov, ktoré sú momentálne na trhu k dispozícii 
 • Nastaviteľná komora určená na vašu obľúbenú aromaterapeutickú zmes
 • Kompletne odizolovaná vzduchová cestička, aby sa predišlo obave z kontaminácie chuti 
 • Digitálny displej ukazuje presnú teplotu a zostávajúcu životnosť batérie 
 • Rozsah teploty od 60°C do 230°C, teplota sa dá nastavovať po 1 stupni
 • Náustok sa dá dať dole, ak sa vaporizér práve nepoužíva
 • Batéria sa nabíja pomocou štandardného USB kábla, takže sa vždy k nejakému dostanete, ak nemáte pri sebe ten svoj.

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Stena komory z afrického palisandru
 • Stena z juhoamerického palisandru
 • Stena komory z bambusu
 • Stena komory z borosilikátového skla
 • 5x sieťka komory z nerezovej ocele
 • 5x sieťka do náustku
 • 2x O-krúžky odolné voči vysokej teplote
 • Baliaci nástroj a štetec
 • Nakladacie viečko
 • Nástroj na vyberanie komory
 • Čistiaca kefka
 • USB napájací kábel 

 

Zahrievanie

Tí, čo si ešte pamätajú zo školy fyziku vedia, že existujú 3 spôsoby zahrievania: konvekčné, kondukčné a vyžarovanie. Väčšina vaporizérov, ktoré sú dnes na trhu sú kondukčné vaporizéry. Inak povedané, teplo pôsobí priamo na vašu obľúbenú aromaterapeutickú zmes, ktorá sa začne v podstate variť. Keďže sa zmes varí, vydáva chutnú paru, ktorú inhalujete. Celkom nový Flowermate SWIFT Pro je 100 % konvekčný vaporizér, čo znamená, že sa zahrieva vzduch v komore, horúci vzduch prechádza vašu aromaterapeutickou zmesou podľa potreby  iba vtedy, keď je to potrebné. Výsledkom je, že zmes je dostatočne zahriata, aby vydávala svoju chuť. Ako každý kuchár vie, čím jemnejšie sa jedlo spracováva, o to je lepšia chuť v ústach konzumujúceho.

 

Chuť

Chuť je hlavným rysom tohto nového SWIFT vaporizéra natoľko, že užívateľ si môže dokonca prispôsobiť stenu skladacej komory, do ktorej vloží svoju aromaterapeutickú zmes. Nový vaporizér SWIFT má niekoľko drevených krúžkov, ktoré pridávajú vašej obľúbenej zmesi svoj zvláštny a jedinečný nádych. Ak ste niekedy vyskúšali škandinávsky štýl varenia cez horúci drevený tanier, tak tento proces je rovnaký. Ako alternatívu môžete pri inhalácii využiť krúžky z nerezovej ocele alebo krúžky z borosilikátoveho skla v prípade, ak chcete cítiť len chuť zmesi. Je jedno, ktoré krúžky si vyberiete, budete ťažiť z toho, že zahrievacia cestička je kompletne izolovaná, čo znižuje riziko toho, že by bola chuť vašej zmesi ovplyvnená nejakou kontamináciou z elektroniky. 

 

Dizajn

Napriek tomu, že vnútorné vypracovanie Flowermate SWIFT znie navonok pre užívateľa veľmi komplexne (a je za tým mnoho vedy), Flowermate SWIFT Pro je jednoduchosť sama. Na prvý pohľad je nový SWIFT vaporizér kompaktný a jednoduchý a užívateľ si môže vybrať zelenú, modrú, červenú alebo jednoduchú ale sofistikovanú čiernu farbu. Flowermate SWIFT je taký malý a ľahký, že sa bez problémov zmestí aj do vrecka na košeli. Aby mal ešte elegantnejší vzhľad (a aby sa znížilo riziko poškodenia), ak sa náustok nepoužíva, dá sa dať dole tak, aby ste ho mohli neskôr  hladko nasadiť naspäť, ak budete chcieť vaporizér použiť.

 

Ovládanie

Jedným zo zlatých klincov tohto prístroja je digitálny displej, na ktorom sa zobrazuje teplota a zostávajúca životnosť batérie. Flowermate SWIFT Pro má ľahko prístupné prvky na ovládanie teploty, ktorá sa dá prestavovať po jednom stupni od 60°C do 230°C. Doba zahrievania je okolo 30 sekúnd od úplného začiatku, kedy je zariadenie studené až pokiaľ Flowermate SWIFT automaticky vypne, aby sa šetrila batéria. Čo sa týka batérie, tento SWIFT vaporizér sa nabíja cez mikro USB port, ktorý je umiestnený diskrétne na spodnej časti zariadenia. Znamená to, že ak si zabudnete svoj dobíjací kábel, poslúži vám namiesto neho nabíjačka pre mobilný telefón a zariadenie vďaka nemu znova sfunkčníte.

 

Záruka

Flowermate Swift Pro má 3-ročnú záruku od výrobcu na samotné zariadenie. Na batériu je poskytovaná záruka 90 dní.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Smiss
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 12,7 x 5,7 x 10,8 cm
Hmotnos vaporizéra 126 g
Štýl Dostupný je v modrej, červenej, čiernej a zelenej farbe.
Zdroj napájania Batérie
Zahrievací prvok Úplné konvekčné zahrievanie (prúdením)
Spôsob presúvania pary Priamo
Krajina výroby Čína
Záruka 3 roky na zariadenie, 90 dní na batériu

Recenzie položky Flowermate SWIFT Pro

Priemerné hodnotenie:

4.4 Založené na 7 hodnotenia
 • 5 Star
   4
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

3/5

Dijon
As a first time vape, to try out. sure. As a daily user, i'd recomend something a litle bit more pricy. The Swift is quite fast heating up, around 20sec from 30 - 210c. Constantly clogs up, everywhere, so it's a piece that needs high maintenance.

Good vape!

Dufflon
Cool thing. Heats up fas but not as fast as the boundless but only like 10 seconds slower. But the one star deduction is the battery consumption. The convection heating is wonderful but it takes a lot of energy to keep it going. You can use it for a quick ses outdoors but remember to bring a power bank.

But for casual smoking at home with a charger nearby ist fantastic!

Wonderful Temperature Range From 60°C To About 200°C

Sebastian
Most of the people that I know have been searching for the perfect vaporizer, and I would like to suggest that the new Flowermate swift pro. It is one of the best vaporizers in the current market, and I make use of this product as it is professional grade. I have been very big on vaping for quite a while now since I have quit tobacco smoking, and this is the ideal vaporizer that I have been using for quite a while. With a wonderful temperature range from 60°C to about 200°C, I have been able to extract the best possible flavour from every puff of smoke that I intake. The other good thing about this vaporizer is the mouthpiece which can easily fold over when it is not in use. This can make it easier transport able.

The ability of customization

Aleksi
Since I have gotten rid of my tobacco addiction, I fall back on my vaporizer for all my smoking habits. With my purchase of the Flowermate swift pro, I can honestly say that I need not worry about purchasing any other vaporizer in the near future. The ability of customization is also a wonderful feature in this product.

Love it

Jayson
I love this one. Chose the green one ofcourse. Looks really sleek and nice and gives a lovely taste which none of my other vaporizers could deliver!

Had some questions before ordering and the support here was very good and fast answers. Got delivered within only 2 days!! Never tried this site before but will definitly order here again IF I ever get tired of this one :)

High quality product that needs more recognition

Cool thing

Ryda91
I wanted to buy the blue one but says its only possible to order black and green? maybe out of stock? I got a black one but will get the blue as soon its availebaly. Very cool design and smart to have the display at side! Uniqe! Have a stationery arizer for home and this I buy for walk in the sun:) See you soon again Magicvaporizers! Thank you.

all good

haakun
its a good vaporizer this piece. best function is the heat, can choose EXACT temprature. not like my old one that only had some preprogramed temp-levels! Quality feel could be a liiitle better but anyway it works very well so not much to argue on. Im satisfied!
/All the best from Hungary!

položiek: 7

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Flowermate SWIFT Pro

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *