Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Fenix Svaty

79 €

119 € Ušetrite 40 €

Fenix Svaty Vaporizer
Fenix Svaty Vaporizer Fenix Svaty - Side Fenix Svaty - Display Fenix Svaty - Bowl Fenix Svaty - Included
 •  
 •  

79 €

119 € Ušetrite 40 €

79 €

119 € Ušetrite 40 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Fenix Svaty sme obdržali dňa 15 Mar. 2018.

4.5
Číta 4 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Weecke Technology spestrili ponuku na trhu ďalším okúzľujúcim vaporizérom Fenix Svaty. Ide o kompaktný, účinný vaporizér na bylinky do ruky, ktorý by nemal vo vašej zbierke chýbať. Fenix Svaty je iba 10 centimetrov vysoký a perfektne sadne do vašej dlane, takže ho so sebou jednoducho zoberiete kamkoľvek. Medzi najzaujímavejšie črty vaporizéra Svaty patrí to, že sa rýchlo nahrieva a vyrába paru plnú chuti. 


Toho, že sa vám vybije batéria a nechá vás v štichu sa obávať nemusíte. Vaporizér Svaty má výkonnú 1650 mAh ítiovú batériu, ktorá ponúka tridsať minút nepretržitej prevádzky. Mikro USB nabíjačka vám umožniť nabitie vaporizéra kdekoľvek a kedykoľvek. Vaporizátor Svaty využíva výkonnú technológiu ohrievania vzduchu, takže sa zahreje do 30 sekúnd. Pokročilý konvekčný systém ohrievania zabezpečí, že vzduch je predohriaty ešte skôr, ako prejde samotným materiálom, takže si môžete vychutnať paru najvyššej kvality. Veľkosť vaporizéra Fenix umožňuje pohodlné a jednoduché cestovanie držiac ho v ruke a tak si tajne užívajúc inhaláciu.


Kovové telo vaporizátora Svaty je vyrobené z hliníka a dodávame ho v dvoch farbách: čiernej a striebornej.

Najdôležitejšie funkcie

 • Hybridné ohrievanie/Konvekčné ohrievanie/Vzduchové ohrievanie
 • Zahriatie do 30 sekúnd
 • Rozsah teploty: 160°C - 210°C
 • Výkonná 1650 mAh lítiová batéria
 • Životnosť batérie je dve hodiny a vydrží fungovať nepretržite 30 minút
 • Mikro USB nabíjačka
 • Kompaktný 10 cm vysoký vaporizátor
 • Váha 70 g
 • Digitálny displej

 

Nadšenci inhalácie si môžu vydýchnuť, keďže sa teraz dostanú k jednému z najlepších vaporizátorov – vaporizátoru Fenix Svaty od Weecke Technology. Vaporizátor Svaty je kompaktný 10 cm vysoký vaporizátor a zabezpečí vám potešenie vďaka výbornej kvalite.

 

Naskytá sa otázka, ktorá asi každému okamžite preblesne hlavou. Je také maličké zariadnie schopné poskytnúť to čo chcem a to v dostatočnej miere? Krátka aj dlhá odpoveď znie áno. Malý vaporizátor má trojuholníkový tvar, ľahko sa používa a môžete si ho zobrať so sebou kdekoľvek chcete. Jeho kompaktná veľkosť, funkcie a prenosnosť vám umožnia diskrétnu inhaláciu. Čistá kvalita inhalácie nie je nijak obmedzená veľkosťou vaporizátora. Prečítajte si pár detailov o niektorých funkciách, ktoré sú vám k dispozícii.

 

Balenie obsahuje

 • Silikónový náustok
 • Čistiacu kefku
 • Nástroj na plnenie/miešanie
 • (Mikro) USB nabíjací kábel

 

Konvekčné nahrievanie

Dokonalý, konvekčný vaporizátor Fenix Svaty používa hybridnú technológiu. Táto technológia vám dokáže poskytnúť tú najvyššiu kvalitu inhalácie, keďže sa vzduch predhrieva ešte predtým, ako prejde zariadením. Úplne izolovaná vzduchová cesta vyrába tú najčistejšiu paru z ohrievacieho procesu, ktorý prebieha v eloxovanej ohrievacej komore. Teplota sa dá nastaviť od 160° do 210°C. Zahriatie na vami vybranú teplotu trvá len 30 sekúnd.

 

Čas zahrievania

Nenechajte sa oklamať veľkosťou vaporizátora Svaty. Napriek svojej veľkosti v sebe skrýva obrovský potenciál. Výkonná 1650 mAh vnútorná lítiová batéria má dostatok energie, aby vytvorila teplotu od 160° - 210°C za iba 30 sekúnd od momentu, kedy si teplotu zvolíte.

 

Absorbcia

Ohrevný systém vaporizátora Svaty je navrhnutý tak, že teplota je distribuovaná rovnomerne a užívateľ sa nestretne s tým, že by cítil zhorenú alebo horkú chuť. Silikónový náustok redukuje teplotu, ma izolovanú vzduchovú cestu, ktorá udrží vzduch studený a príjemný na inhaláciu. Vďaka eloxovanej ohrevnej komore si môžete byť istý, že pri každej jednej inhalácii si vychutnáte perfektnú chuť. 

 

Životnosť batérie a doba chodu

Kompaktný a ľahko prenosný vaporizátor Fenix Svaty vás elegantne vyvedie z éry veľkých vaporizátorov. Mikro vaporizátor je nielen moderný, ale poskytuje aj veľký výkon. Výkonná 1650 mAh lítiová batéria funguje priebežne 30 minút a šetrí energiu tým, že sa automaticky vypne po 5 minútach nečinnosti. Batéria vydrží až 2 hodiny a následne môžete na rýchle a pohodlné nabitie použiť mikro USB nabíjačku. Doba nabíjania je približne dve hodiny. 

 

Svaty je príručný malý vaporizátor, ktorý poskytne radosť z inhalácie bez prerušenia. Urobte z neho vaporizátor, kotrý si so sebou zoberiete na cesty a budete si s ním užívať nenápadné inhalovanie. Digitálny displej umožní jednoduché ovládanie vaporizátora za chodu. 

 

Záruka

Všetky Fenix Svaty vaporizátory predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a je na ne poskytovaná 2-ročná záruka.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Weecke
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 2,5 x 3,3 x 10,0 cm
Hmotnos vaporizéra 70 g
Štýl Black and Silver
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic heating element
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 2 years

Recenzie položky Fenix Svaty

Priemerné hodnotenie:

4.5 Založené na 4 hodnotenia
 • 5 Star
   3
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Wonderful Temperatures Range From 160°C To 210°C

Cheney
Since I am an amateur to the world of vaporizer, I was looking for something that was extremely easy to use and also contained a digital screen that would give me all the pertinent information. Well, I purchased the Fenix svaty after a recommendation from my friend and I could not be happier at a product. This has extremely small amount of weight, and is also very compact, so much so that I can easily carry it around in my own pocket. Moreover, it has a wonderful temperatures range from 160°C to 210°C which is more than enough in order to generate the amount of smoke that I need on a daily basis. This product also comes with a hybrid heating facility that is more than enough for new technology in a vaporizer.

very easily corrected

Verrill
With a heating time of only 30 seconds, my Fenix svaty is an excellent vaporizer that I use when I go for the office break. Due to the fast heating, I do not have to spend a lot of time, and therefore it is a win-win situation for me. I definitely look forward to my break time nowadays.

rich texture of this product

Jarope?k
While there are many issues with various vaporizers in the market, my Fenix svaty only give me a few problems with the charging which was very easily corrected when I took it back to the shop. After that initial niggle I have never faced any kind of problems with my vaporizer till date.

left me mesmerized

Gerwazy
Going by the popular reviews, I purchased the Fenix svaty and it was easily the best decision that I have made in a long time. The smoothness and the rich texture of this product is something that has left me mesmerized and I will keep using it for a long time.

položiek: 4

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Fenix Svaty

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *