DynaVap M 2021

Rating:
4.65

78 €

SKU
ignore-this-61
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Deluxe DynaKit pre vaporizéry DynaVap má všetko, čo potrebujete pre udržiavanie vášho vaporizéra v top stave.
DynaVap - DynaKit: Deluxe
33,75 € 45 €

DynaKit: Deluxe od DynaVap je plný náhradných dielov a čistiacich produktov, ktoré vám pomôžu udržať váš vaporizér DynaVap v top stave. Čistenie vášho vaporizéra je veľmi odmeňujúce, pretože pomáha udržiavať optimálnu chuť pary z vášho VapCap.

Táto sada zahŕňa okrem iného aj Cyclone II Triple Torch, tryskový zapaľovač odolný voči vetru, perfektný na nahrievanie vášho DynaVap vaporizéra, hrubý náustok, tri titánové difuzéry pre filtráciu vzduchu, DynaMag pre bezkontaktnú manipuláciu s horúcim viečkom, malý SnapStash pre uskladnenie byliniek a dve odkladacie trubičky na prenášanie vaporizéra.

Pre údržbu vášho vaporizéra DynaVap obsahuje táto sada DynaWax, päť vatových čistítiek na trubičky a dve rôzne sady O-krúžkov tesnenia.

Obsahuje:

 • Cyclone II Triple Torch (prázdny) (1)
 • Hrubý náustok (1)
 • Titánové difuzéry CCD (3)
 • DynaMag (1)
 • SnapStash (malý) (1)
 • Trubičky na prenos (2)
 • DynaWax (1)
 • Vatové čistítka trubičiek (5)
 • O-krúžky kondenzátora (3)
 • O-krúžky pre vysokú teplotu (5)

DynaKit: Deluxe je kompatibilný s nasledujúcimi vaporizérmi DynaVap:

Indukčný ohrievač DynaTec Apollo 2 od DynaVap je perfektný pre nahrievanie vášho VapCap, keď ste práve doma.
DynaVap - Indukčný ohrievať DynaTec Apollo 2
119,25 € 159 €

DynaVap vám predstavuje revolúciu v nahrievaní VapCap-u s novým Indukčným ohrievačom DynaTec Apollo 2! Používanie indukčného ohrievača je úplne nový, originálny spôsob nahrievania vášho DynaVap VapCap-u, ktorý nenahrieva váš materiál plameňom, ale zabudovanou cievkou, ktorá rovnomerne zahreje celé viečko. DynaTec Apollo 2 je kompatibilný so špičkami vyrobenými z titánu aj ocele a dosiahne potrebnú teplotu za krátkych 5 až 8 sekúnd.

Do komory je zabudovaný spínač, ktorý zaručuje, že sa ohrievač aktivuje iba pri vložení DynaVap VapCap-u, čo je indikované červeným svetlom a na vrchu je tiež zabudovaný magnet, ktorý pomáha rýchlejšiemu vychladnutiu po použití a pomáha šetriť materiál.

V porovnaní s tryskovým zapaľovačom je teplota nižšia, čo robí toto zariadenie perfektným pre tých, ktorí si zakladajú na chuti pary alebo ju jednoducho preferujú chladnejšiu. Pre silnejšie, horúcejšie potiahnutia stačí nechať vaporizér v ohrievači sekundu-dve navyše po kliknutí.

Funkcia automatického vypnutia obmedzuje čas nahrievania na 15 sekúnd na jedno použitie, čo zaisťuje bezpečnosť. DynaVap poskytuje 12 mesiacov záruky v prípade, že sa u vás vyskytnú akékoľvek problémy.

Indukčný ohrievač DynaTec Apollo 2 zaistí, že bude váš DynaVap VapCap jednoduchší na používanie, praktickejší a s lepšou chuťou – čo viac si môžete priať?

Obsahuje:

 • Indukčný ohrievač DynaVap DynaTec Apollo 2
 • Napájací kábel
 • Dvojkolíkovú EU zástrčku
 • Návod na obsluhu

Odporúčané na používanie spolu s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

Užívajte si prenosné indukčné nahrievanie s DynaTec - Indukčný ohrievač Orion, navrhnutý a vyrobený špecifický pre vaporizéry DynaVap.
DynaVap - DynaTec - Indukčný ohrievač Orion
186,75 € 249 €

DynaVap DynaTec – Indukčný ohrievač Orion je extrémne ľahký a prenosný ohrievací systém, vyrobený špecificky pre vaporizéry DynaVap. Užívajte si chutnú a konzistentnú paru s vašim Dynavap VapCap, kdekoľvek ste! Batéria má kapacitu 1000 mAh, čo stačí priemerne na 50 nahriatí a je kompatibilná so špičkami z titánu aj z nerezovej ocele.

Nemusíte sa starať o žiadne tlačidlá, indukčný ohrievač Orion vníma vloženie VapCap-u. Pre zapnutie jednoducho vložte váš DynaVap VapCap do komory, počkajte kým začne blikať oranžové svetielko a počúvajte „kliknutie“, ktoré oznamuje dokončenie nahrievania (alternatívne stačí počítať bliknutia svetla). Za štyri až šesť sekúnd je materiál perfektne nahriaty a vy si môžete dopriať luxusnú, chutnú paru. Funkcia automatického vypnutia limituje nahrievanie na maximálne 10 sekúnd pri jednom použití.

Obal na zips, ktorý je súčasťou balenia obsahuje okrem Orion-u aj nabíjací kábel USB-C, pribalený SnapStah a priestor pre bezpečné uloženie vašich VapCap-ov.

DynaTec – Indukčný ohrievač Orion je navrhnutý a vyrobený v USA a vzťahuje sa naňho ročná záruka.

Obsahuje:

 • DynaVap DynaTec – Indukčný ohrievač Orion
 • DynaVap DynaTec Obal na zips
 • Nabíjací kábel USB-C
 • SnapStash (malý)
 • Návod na použitie

Odporúčané na použitie spolu s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

Cyclone II Triple Torch od spoločnosti Vertigo je cenovo dostupný tryskový zapaľovač s priehľadnou nádržkou.
Cyclone II Triple Torch
11,25 € 15 €

Cyclone II Triple Torch od spoločnosti Vertigo je jeden z cenovo najdostupnejších tryskových zapaľovačov, aké môžete nájsť na trhu. Zapaľovač má veľkú, priehľadnú nádržku, takže vždy viete, koľko vám ešte zostáva náplne a dopĺňanie je oveľa jednoduchšie. Oblý dizajn výborne sedí do ruky a tlačidlo umiestnené na základni zapaľovača slúži na jednoduché nastavovanie výšky plameňa prostým pootočením. Plameň, ktorý je odolný voči vetru je schopný zapálenia do 3500 metrov nadmorskej výšky.

Pred použitím naplňte butánovým plynom (nie je súčasťou balenia). Nečistite alkoholom, ktorý môže poškodiť plast a spôsobiť unikanie plynu.

DynaStash je optimálny doplnok pre uskladnenie vášho DynaVap VapCap (a k tomu pár byliniek)!
DynaVap - DynaStash (Orech)
41,25 € 55 €

DynaStash je perfektný doplnok k akémukoľvek vaporizéru DynaVap. Má veľkú priehradku, slúžiacu na uskladnenie štedrej porcie byliniek, s ktorou je ich nakladanie do vášho DynaVap veľmi jednoduché. Všetko, čo musíte je spraviť je zatlačiť váš DynaVap do materiálu, zakrútiť a môžete vapovať!

Tiež v nej nájdete aj druhú priehradku na váš DynaVap, takže si môžete uskladniť všetko čo potrebujete (okrem zdroja tepla) na jednom mieste. Vrchná časť DynaStash je vybavená silným magnetom, ktorý môže byť použitý na uskladnenie vášho vaporizéra DynaVap keď ho zrovna nepoužívate a zároveň aj pomáha vaporizér chladiť medzi hitmi.

Odporúčané na používanie spolu s: DynaVap M 2021.

Udržiavajte váš DynaVap vapík v najlepšom stave s pomocou sady DynaVap Údržba
DynaVap - DynaKit: Údržba
11,25 € 15 €

DynaKit: Údržba pomáha vyčistiť váš vaporizér DynaVap rýchlo a efektívne. Toto zahŕňa okrem iného aj DynaWax, ktorý slúži na mazanie O-krúžkov tesnenia.

Nakoľko sú O krúžky malé a ľahko sa strácajú, sada obsahuje osem krúžkov navyše. Sú tu dva rôzny typy O krúžkov, ktoré vám pošleme v sade na údržbu DynaKit, O-krúžky kondenzátora a O-krúžky prispôsobené na vysokú teplotu.

Obsahuje:

 • DynaWax (1)
 • Vatové čistítka na trubičku (5)
 • O-krúžky kondenzátora (3)
 • O-krúžky uspôsobené na vysokú teplotu (5)
Sada je kompatibilná s nasledujúcimi modelmi DynaVap:

S DynaCoil môžete cez váš vaporizér DynaVape vaporizovať koncentráty.
DynaVap - DynaCoil
21,75 € 29 €

NástavecDynaVap DynaCoil je navrhnutý tak, aby ho bolo možné vložiť do viečka vášho vaporizéra DynaVap, čo umožní vaporizáciu vašich obľúbených koncentrátov alebo iných lepkavých látok. Pre jeho použitie stačí jednoducho odstrániť sieťku na bylinky z vášho viečka, vložiť DynaCoil, umiestniť koncentrát priamo na cievku, nahriať a užívať.

Upozorňujeme, že DinaCoil je doručený zmotaný a nemal by byť za žiadnych okolností rozmotávaný.

Odporúčaný na používanie spolu s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

Použite tento hrubý náustok, ak chcete prepojiť váš vaporizér DynaVap k vodnej fajke (14mm)
DynaVap - Hrubý náustok
3,75 € 5 €

DynaVap Hrubý náustok môžete nasadiť na všetky modely od DynaVap. Môže byť použitý ako extra náustok pre zdieľanie s vašimi priateľmi, alebo môže byť použitý ako adaptér na vodnú fajku, pričom sedí na všetky 14mm samičie prípojky a s jeho pomocou môžete váš DynoVap vapík jednoducho premeniť na vodou-chladený vaporizér.

Upozorňujeme – Hrubý náustok sa nezmestí do otvoru DynaStash, pred vložením vášho DynaVap do DynaStash ho musíte z vaporizéra odstrániť.

Odporúčaný na používanie s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

Sitká z nehrdzavejúcej ocele DynaVap udržia vašu paru čistú a chutnú.
DynaVap - Sitká z nehrdzavejúcej ocele (3 kusy)
5,25 € 7 €

Sitká z nehrdzavejúcej ocele sú umiestnené medzi komoru a špičku VapCap-u a zaručujú, že zostane para čistá a nebudú v nej malé čiastočky byliniek. Tieto sitká sú kompatibilné so špičkami z titánu aj nehrdzavejúcej ocele.

Obsahuje:

 • Sitká z nerezovej ocele (3)

Odporúčané na použitie spolu s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

DynaVap Captive Cap pre nízke teploty má unikátne logo, ktoré ho pomáha odlíšiť od klasického Captive Cap-u.
DynaVap - Captive Cap - Nízke teploty
21,75 € 29 €

DynaVap Captive Cap pre nízke teploty poskytuje úplne nový zážitok s vaším vaporizérom DynaVap. Kliknutím skôr v cykle nahrievania umožňuje dosahovať konzistentné nahrievanie, čím umožňuje vaporizovať vaše bylinky s menším rizikom spaľovania - môžete si tak užívať ešte komplexnejší chuťový profil. Captive Cap pre nízke teploty je tiež označený unikátnym logom, ktoré ho pomáha odlíšiť od štandardného Captive Cap.

DynaVap Captive cap pre nízke teploty bol navrhnutý špecificky pre DynaVap VapCap M, sedí ale na všetky VapCap-y. Ak hľadáte chladnejšiu paru alebo chcete zo svojich byliniek dostať viac chuti, toto je vynikajúci doplnok.

Odporúčané na použitie spolu s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

Captive Cap od DynaVap pomáha lepšie distribuovať tok vzduchu.
DynaVap - Captive Cap
21,75 € 29 €

Nový DynaVap Captive Cap pomáha pridržiavať viečko na mieste a zároveň podporuje rovnomernú distribúciu toku vzduchu. Ak ste niekedy zažili situáciu, kedy sa vám pri nahrievaní vášho DynaVap vaporizéra uvoľnilo viečko, určite oceníte tento nový dizajn. „Kliknutie“, ktoré viečko vydá po nahriatí alebo vychladnutí je tiež oveľa výraznejšie a je ho ľahšie počuť.

DynaVap Captive Cap bol navrhnutý pre DynaVap VapCap M, sedí ale na akýkoľvek VapCap. Ak hľadáte náhradu za vaše viečko alebo chcete jednoducho niečo nové, Captive Cap je vynikajúca voľba.

Odporúčané na používanie spolu s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

DynaVap M 2021 Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.08)
 • Vyrobený z nerezovej ocele
 • Perfektné na mikrodávkovanie
 • Unikátne „klikajúce“ viečko
 • Hybridné nahrievanie
 • Plne recyklovateľný obal
 • Navrhnuté a vyrobené v USA

Pre koho je DynaVap M 2021 určený?

VapCap M 2021 od DynaVap je perfektný pre každého, kto hľadá manuálne ovládaný vaporizér s jednoduchým používaním, ktorý je zároveň prakticky nezničiteľný. Jednoduchý dizajn ponúka chutnú paru na ktorú sa môžeš spoľahnúť a umožňuje nenápadné vapovanie aj tam, kde by iné vapíky mohli pritiahnuť neželanú pozornosť.

Čo nové ponúka edícia „M“?

Pre zaistenie maximálnej chute je DynaVap M 2021 stále vyrobený z nehrdzavejúcej ocele medicínskej kvality, po novom ale ponúka aj vychytávku v podobe „Captive Cap“, s dvomi malými zárezmi na okraji viečka, ktoré ho bezpečne pridržiavajú na mieste, bez toho, aby ovplyvňoval prietok vzduchu.

Ďalšou novinkou v tejto verzii je tiež nastaviteľná veľkosť misky, ktorú môžete zmenšiť na polovičnú pre jednoduchšie mikrodávkovanie. Ak ste fanúšikom chladenej pary, určite oceníte aj vylepšený zúžený náustok, ktorý vám umožní rýchle a jednoduché pripojenie vodného prvku.

Na poslednom mieste sa DynaVap konečne zbavili plastových obalov a VapCap M 2021 vám teraz pošlú v 100% recyklovateľnom kartónovom balení, ktoré môže byť použité aj ako obal.

Manuálne ovládanie

DynaVap M 2021 môže byť nahrievaný prakticky akýmkoľvek externým zdrojom tepla, ako napríklad tryskovým alebo indukčným zapaľovačom. Vďaka tomuto dômyselnému dizajnu dokáže poskytnúť silné a chutné potiahnutia aj z toho najmenšieho množstva byliniek, okamžite. Viečko vydá počuteľné „kliknutie“ po dosiahnutí minimálnej teploty a vaporizér je pripravený začať produkovať paru.

S manuálnym nahrievaním máte úplnú kontrolu nad hustotou pary vášho M-ka od DynaVap. Rýchlo vytvorte ľahkú paru alebo hustú a ťažkú, záleží len na tom, ako nahrejete viečko. Aj pri menšom nastavení veľkosti misky má každý jeden hit plnú silu a chuť.

Nastaviteľná veľkosť misky

Ak si radi prispôsobíte nálož byliniek, určite oceníte misku DynaVap M 2021 s dvomi nastaveniami – 0,1 gramu a 0,05 gramu. Perfektné na mikrodávkovanie! Miska vyrobená z nerezovej ocele je prekvapivo efektívna, aj s malými množstvami byliniek. Tiež sa pomerne rýchlo nabíja, takže netrvá dlho po dokončení jednej, kým môžete pokračovať v chillovaní s druhou.

Vapík je schopný vaporizovať celú misku na 1 až 2 potiahnutia, ak ju ale nedokončíte na jedno posedenie, môžete sa k nej vrátiť neskôr, pretože DynaVap M 2021 nezahrieva bylinky ak práve neťaháte.

Zoberte si ho pohodlne kdekoľvek

DynaVap M 2021 je dlhý 9 centimetrov a váži iba 19 gramov, čo z neho robí jeden z najmenších vaporizérov na trhu. Nie je to teda iba perfektný vaporizér na festivaly a kempovanie, ale je ideálny pre každého cestovateľa, pretože všetko čo potrebujete je zapaľovač a bylinky. Žiadny prenosný vaporizér na bylinky neponúka takú okamžitú a silnú paru za takú rozumnú cenu.

Ako sa používa?

Naložte váš DynaVap M 2021 vložením byliniek zvrchu alebo zatlačte špičku párkrát do byliniek pre nabitie. Použite prst pre oprášenie akýchkoľvek nadbytočných byliniek a položte navrch viečko.

Po naplnení misky nahrejte viečko tryskovým alebo indukčným zapaľovačom, kým začujete patentované „kliknutie“ ktorým je DynaVap známy a ktoré vám oznámi, že už vaporizér môžete používať. Prietok vzduchu môžete upravovať zakrytím prívodu vzduchu keď chcete aby bola para hustejšia, alebo ho nechať odokrytý pre ľahšie, hladšie potiahnutia.

Záruka

Všetky vaporizéry DynaVap M 2021 predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov DynaVap sú autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

DynaVap M 2021

Obsah

 • Vaporizér DynaVap VapCap M 2021
 • Recyklovateľný obal
DynaVap M 2021

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 9,2 × 1,2 × 1,2 cm
Váha: 20 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia + kondukcia)
Čas nahrievania: 12 sekúnd
Zdroj energie: Tryska alebo indukcia
Teplota: 150°C až 230°C
Výrobca: DynaVap
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Spojené štáty
Write your own review about DynaVap M 2021
You're reviewing:DynaVap M 2021
Rating