COVID-19: Naše skladisko nie je situáciou ovplyvnené. Doba doručenia objednávok je 1 až 3 pracovné dni.

DynaVap M 2020

Rating:
4.65

65 € 79 € Ušetríte: 14 €

SKU
ignore-this-61
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 500 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 500 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

DynaVap M 2020 Vlastnosti

  • Vyrobený z nerezovej ocele
  • Perfektné na mikrodávkovanie
  • Unikátne „klikajúce“ viečko
  • Hybridné nahrievanie
  • Plne recyklovateľný obal
  • Navrhnuté a vyrobené v USA

Pre koho je DynaVap M 2020 určený?

VapCap M 2020 od DynaVap je perfektný pre každého, kto hľadá manuálne ovládaný vaporizér s jednoduchým používaním, ktorý je zároveň prakticky nezničiteľný. Jednoduchý dizajn ponúka chutnú paru na ktorú sa môžeš spoľahnúť a umožňuje nenápadné vapovanie aj tam, kde by iné vapíky mohli pritiahnuť neželanú pozornosť.

Čo nové ponúka edícia „M“?

Pre zaistenie maximálnej chute je DynaVap M 2020 stále vyrobený z nehrdzavejúcej ocele medicínskej kvality, po novom ale ponúka aj vychytávku v podobe „Captive Cap“, s dvomi malými zárezmi na okraji viečka, ktoré ho bezpečne pridržiavajú na mieste, bez toho, aby ovplyvňoval prietok vzduchu.

Ďalšou novinkou v tejto verzii je tiež nastaviteľná veľkosť misky, ktorú môžete zmenšiť na polovičnú pre jednoduchšie mikrodávkovanie. Ak ste fanúšikom chladenej pary, určite oceníte aj vylepšený zúžený náustok, ktorý vám umožní rýchle a jednoduché pripojenie vodného prvku.

Na poslednom mieste sa DynaVap konečne zbavili plastových obalov a VapCap M 2020 vám teraz pošlú v 100% recyklovateľnom kartónovom balení, ktoré môže byť použité aj ako obal.

Manuálne ovládanie

DynaVap M 2020 môže byť nahrievaný prakticky akýmkoľvek externým zdrojom tepla, ako napríklad tryskovým alebo indukčným zapaľovačom. Vďaka tomuto dômyselnému dizajnu dokáže poskytnúť silné a chutné potiahnutia aj z toho najmenšieho množstva byliniek, okamžite. Viečko vydá počuteľné „kliknutie“ po dosiahnutí minimálnej teploty a vaporizér je pripravený začať produkovať paru.

S manuálnym nahrievaním máte úplnú kontrolu nad hustotou pary vášho M-ka od DynaVap. Rýchlo vytvorte ľahkú paru alebo hustú a ťažkú, záleží len na tom, ako nahrejete viečko. Aj pri menšom nastavení veľkosti misky má každý jeden hit plnú silu a chuť.

Nastaviteľná veľkosť misky

Ak si radi prispôsobíte nálož byliniek, určite oceníte misku DynaVap M 2020 s dvomi nastaveniami – 0,1 gramu a 0,05 gramu. Perfektné na mikrodávkovanie! Miska vyrobená z nerezovej ocele je prekvapivo efektívna, aj s malými množstvami byliniek. Tiež sa pomerne rýchlo nabíja, takže netrvá dlho po dokončení jednej, kým môžete pokračovať v chillovaní s druhou.

Vapík je schopný vaporizovať celú misku na 1 až 2 potiahnutia, ak ju ale nedokončíte na jedno posedenie, môžete sa k nej vrátiť neskôr, pretože DynaVap M 2020 nezahrieva bylinky ak práve neťaháte.

Zoberte si ho pohodlne kdekoľvek

DynaVap M 2020 je dlhý 9 centimetrov a váži iba 19 gramov, čo z neho robí jeden z najmenších vaporizérov na trhu. Nie je to teda iba perfektný vaporizér na festivaly a kempovanie, ale je ideálny pre každého cestovateľa, pretože všetko čo potrebujete je zapaľovač a bylinky. Žiadny prenosný vaporizér na bylinky neponúka takú okamžitú a silnú paru za takú rozumnú cenu.

Ako sa používa?

Naložte váš DynaVap M 2020 vložením byliniek zvrchu alebo zatlačte špičku párkrát do byliniek pre nabitie. Použite prst pre oprášenie akýchkoľvek nadbytočných byliniek a položte navrch viečko.

Po naplnení misky nahrejte viečko tryskovým alebo indukčným zapaľovačom, kým začujete patentované „kliknutie“ ktorým je DynaVap známy a ktoré vám oznámi, že už vaporizér môžete používať. Prietok vzduchu môžete upravovať zakrytím prívodu vzduchu keď chcete aby bola para hustejšia, alebo ho nechať odokrytý pre ľahšie, hladšie potiahnutia.

Záruka

Všetky vaporizéry DynaVap M 2020 predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov DynaVap sú autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

DynaVap M 2020

Obsah

  • Vaporizér DynaVap VapCap M 2020
  • Recyklovateľný obal
DynaVap M 2020

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 9,2 x 1,2 x1,2 cm
Váha: 20 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia + kondukcia)
Čas nahrievania: 12 sekúnd
Zdroj energie: Tryska alebo indukcia
Teplota: 150°C až 230°C
Výrobca: DynaVap
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Spojené štáty
You're reviewing:DynaVap M 2020
Rating