DynaVap - Indukčný ohrievať DynaTec Apollo 2

149 €

SKU
SKU3018
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade

DynaVap vám predstavuje revolúciu v nahrievaní VapCap-u s novým Indukčným ohrievačom DynaTec Apollo 2! Používanie indukčného ohrievača je úplne nový, originálny spôsob nahrievania vášho DynaVap VapCap-u, ktorý nenahrieva váš materiál plameňom, ale zabudovanou cievkou, ktorá rovnomerne zahreje celé viečko. DynaTec Apollo 2 je kompatibilný so špičkami vyrobenými z titánu aj ocele a dosiahne potrebnú teplotu za krátkych 5 až 8 sekúnd.

Do komory je zabudovaný spínač, ktorý zaručuje, že sa ohrievač aktivuje iba pri vložení DynaVap VapCap-u, čo je indikované červeným svetlom a na vrchu je tiež zabudovaný magnet, ktorý pomáha rýchlejšiemu vychladnutiu po použití a pomáha šetriť materiál.

V porovnaní s tryskovým zapaľovačom je teplota nižšia, čo robí toto zariadenie perfektným pre tých, ktorí si zakladajú na chuti pary alebo ju jednoducho preferujú chladnejšiu. Pre silnejšie, horúcejšie potiahnutia stačí nechať vaporizér v ohrievači sekundu-dve navyše po kliknutí.

Funkcia automatického vypnutia obmedzuje čas nahrievania na 15 sekúnd na jedno použitie, čo zaisťuje bezpečnosť. DynaVap poskytuje 12 mesiacov záruky v prípade, že sa u vás vyskytnú akékoľvek problémy.

Indukčný ohrievač DynaTec Apollo 2 zaistí, že bude váš DynaVap VapCap jednoduchší na používanie, praktickejší a s lepšou chuťou – čo viac si môžete priať?

Obsahuje:

  • Indukčný ohrievač DynaVap DynaTec Apollo 2
  • Napájací kábel
  • Dvojkolíkovú EU zástrčku
  • Návod na obsluhu

Odporúčané na používanie spolu s: DynaVap MDynaVap M+ (Plus)DynaVap Omni a DynaVap VonG (i): Titanium.