Boundless - BudKups (3 kusy)

25 €
SKU
SKU947

Chcete vylepšiť zážitok z vapovania s vaším vaporizérom Boundless CFC 2.0 alebo CFC Lite? Vyskúšajte nové a vylepšené BudKups. Tieto opakovane použiteľné capsule môžu byť naplnené až 0,5g byliniek. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele medicínskej kvality a fungujú ako nádobka na uskladnenie byliniek a sitko zároveň. Kapsule môžu byť naplnené bylinkami vopred pre bezpečné prenášanie a je ich možné jednoducho vložiť alebo vybrať z vaporizéra.

BudKups značne zjednodušujú nakladanie byliniek do vaporizéra a zároveň ho pomáhajú udržať čistejší, tiež však vylepšujú efektivitu nahrievania. Veľké množstvo malých otvorov na základni a viečku vylepšuje prietok vzduchu a zvyšuje plochu povrchu o 170%, čo zaručí rýchlejšie nahrievanie a lepší zážitok z vapovania.

Pre začatie používania BudKups 3.0 stačí naplniť BudKup bylinkami, odstrániť kovové sitko z komory piecky vášho vaporizéra Boundless CFC 2.0 / CFC Lite a nahradiť ho naplneným BudKup-om. Potom sa už stačí len oprieť a užívať si čisté a efektívne vapovanie z vášho vaporizéra Boundless!

Obsahuje:

  • BudKups (3)

Odporúčané na použitie spolu s: Boundless CFC Lite, Boundless CFC 2.0.