Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

AirVape Xs

159 €

169 € Ušetrite 10 €

AirVape Xs Vaporizer
AirVape Xs - Bowl AirVape Xs - Size AirVape Xs - Package AirVape Xs - Blue AirVape Xs - Rose AirVape Xs - Gold AirVape Xs - Side AirVape Xs - Top AirVape Xs Vaporizer
 •  
 •  
 •  

159 €

169 € Ušetrite 10 €

159 €

169 € Ušetrite 10 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model AirVape Xs sme obdržali dňa 15 Nov. 2018.

4.6
Číta 16 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Jeden pohľad na AirVape Xs vám postačí na to, aby ste zistili, že sa jedná o zariadenie vynikajúcej kvality, ktoré je určené pre náročného užívateľa. Hneď ako ho prvýkrát vezmete do ruky, oceníte si aký je pohodlný a ľahký (70g). Kovové puzdro, krehký 3,3 cm digitálny displej a robustný sklenený náustok vám naznačia, že má kvalitné vnútro. Najpozoruhodnejšou črtou AirVape Xs je jeho priekopnícke využitie kombinácie kondukčného a konvekčného zahrievania. V praxi to znamená, že vaša obľúbená aromaterapická zmes je zabalená do keramickej komory, kde sa jemne a rovnomerne ohrieva (pri teplote 93°C až 220°C), aby vznikla čo najlepšia para s najčistejšou chuťou. Zahrievanie zo studeného na maximálnu teplotu trvá okolo 20 sekúnd. AirVape vás v momente keď je zahrievanie ukončené, upozorní  vibrovaním.


Nový AirVape vaporizér poteší začiatočníkov ako aj skúsených užívateľov. Tí, čo s inhaláciou ešte len začínajú si ocenia to, že naplnenie ako aj zahriatie AirVape je také jednoduché ako sa len dá, takže si svoje prvé hladké nádychy užijú takmer okamžite. Tí skúsenejší si vychutnajú čistotu chuti ako aj vynikajúcu tvorbu pary. Kvalita inhalovania očarí aj tých najskúsenejších a najnáročnejších užívateľov jasnou absenciou odporu a parou, ktorá bola jemne ochladená predtým než opustila náustok. Takže ste dokonale chránený pred nežiadúcim popálením. Toto sú len niektoré z mnohých  diskrétnych a ohľaduplných funkcií, ktoré robia z AirVape vaporizéra akým je.


AirVape Xs je pravdepodobne najelegantnejší vaporizér na trhu. Ponúkame ho v škále štyroch sofistikovaných farieb: mystická sivá, ružovo-zlatá, nočná modrá a červeno-zlatá.

Funkcie

 • Štýlový vzhľad a vynikajúca kvalita dielov
 • Presne sedí do ruky
 • Prenosný a zároveň veľmi silný
 • Jasný a zrozumiteľný displej
 • Veľmi jednoduché použitie, ľahko ho naplníte
 • Sklenený náustok a keramická komora zabezpečia vynikajúcu čistotu chuti
 • Bylinkové zmesi sa pomaly a rovnomerne zahrievajú vďaka kondukčnému a konvekčnému spôsobu zahrievania.
 • Zahreje sa v priebehu 20 sekúnd
 • Rozsah teploty od 93°C do 220°C
 • Para sa predtým, ako ju začnete vdychovať, jemne ochladí
 • 1300 mAh batéria, nabíja sa pomocou štandardného mikro USB
 • Hmatová spätná väzba (vibrácie) v momente, keď je zariadenie pripravené na použitie
 • Automatické vypnutie vďaka hmatovej spätnej väzbe
 • Dá sa používať a zároveň nabíjať 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Kožený obal na prenášanie
 • 2x kovový displej náustku
 • Dodatočný gumový konček na náustok
 • Pinzeta
 • Nástroj na miešanie z nerezovej ocele
 • Čistiaca kefka
 • USB napájací kábel
 • Nástenný USB adaptér (EU)

 

Dizajn

Pekný na pohľad, jednoduchý na použitie a pôsobivý zvnútra. AirVape Xs so sebou prináša všetky pozitíva pôvodného AirVape a zároveň ponúka mnoho vylepšení, ktoré vznikli na základe spätnej väzby od užívateľov. AirVape vaporizér má veľmi atraktívny zovňajšok. Jeho kompaktné rozmery, hlavne jeho štíhlosť a nízka váha vám umožnia bez problémov si ho strčiť do vrecka na košeli. Napriek krehkému vzhľadu je jeho celokovové telo upokojujúco pevné a robustné. AirVape Xs bez problémov prežije dlhú cestu v plnej taške.

 

Použitie

Použitie AirVape Xs je také jednoduché, že používať ho je  radosť. Je veľmi pohodlný pri držaní v ruke a je takmer neviditeľný. Takže je vynikajúcou voľbou pre užívateľov, ktorí chcú inhalovať nenápadne. AirVape naplníte veľmi jednoducho. Odstránite sklenený náustok, naplníte komoru pod ním vašou obľúbenou aromaterapickou zmesou, trochu ju utlačíte a vrátite náustok na pôvodné miesto. Vďaka 1300 mAh batérii (a pôsobivej elektronike) sa AirVape Xs zahrieva len 20 sekúnd.

 

Rozsah dosiahnutej teploty je 93°C do 220°C a zobrazuje sa jasne na 3.3 cm displeji, na ktorom sa zobrazuje aj stav batérie a zostávajúci čas do automatického vypnutia prístroja. Zariadenie je prednastavené na 3 minúty, ale užívatelia si ho môžu prestaviť na maximálnych 5 minút. Hmatová spätná väzba (vibrácie) upozorní užívateľov diskrétne na to, že zariadenie je zahriate na požadovanú teplotu a vibruje aj keď sa vypne. Odpor pri vdychovaní bol takmer úplne odstránený a para sa jemne ochladí pred tým, ako prechádza náustkom, takže problém popálenia parou už neprichádza do úvahy.

 

Zahrievanie

Vonkajší plášť vaporizéra ostáva stále studený, keďže AirVape Xs používa inovatívnu kombináciu kondukčného a konvekčného zahrievania. Ďalším vylepšením pôvodného AirVape vaporizéra je použitie keramickej komory. Spojenie týchto dvoch vlastností znamená, že vami vybraná aromatická zmes sa zohrieva veľmi pomaly a jemne, aby ponúkla čo najlepšiu možnú paru. Použitie keramickej komory zároveň ponúka oveľa čistejšiu chuť vašej bylinkovej zmesi. Napomáha tomu aj sklenený náustok.

 

Nádobka na vosk

Chcete inhalovať lepkavejšiu hmotu? Vďaka dodatočnému nákupu AirVape Xs nádobky na vosk sa tento fantastický vaporizér stane ešte funkčnejším, keďže vám umožní inhalovať okrem byliniek aj vosky a koncentráty, takže nebudete okrem tohto prenosného vaporizéra potrebovať žiadny iný.

 

Nabíjanie

Všetko súvisiace s AirVape Xs je tak výkonné a efektívne, že ním kľudne nahradíte stolový vaporizér u užívateľov, ktorý bývajú v malých priestoroch, napríklad v garzónkach a apartmánoch. V súvislosti s tým musíme spomenúť, že AirVape vaporizér sa dá používať a zároveň sa môže nabíjať jeho batéria. Navyše sa zariadenie nabíja cez štandardný mikro USB vstup, rovnaký ako sa používa pri väčšine mobilných telefónov. Takže sa vždy nájde niekto, kto vám môže požičať USB kábel, ak nemáte pri sebe ten svoj a potrebujete si nabiť vaporizér.

 

Záruka

AirVape Xs má dvojročnú záruku od MagicVaporizers a dodatočnú celoživotnú záruku od výrobcu.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca AirVape
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 5,0 x 1,0 x 11,4 cm
Hmotnos vaporizéra 71 g
Štýl Mystická sivá, ružovo-zlatá, nočná modrá a červeno-zlatá
Zdroj napájania Batérie (1100 mAh)
Zahrievací prvok Keramická komora (kondukčná a konvekčná)
Spôsob presúvania pary Priamo
Krajina výroby Designed in Venice, CA, USA. Manufactured in China
Záruka 2 roky od MagicVaporizers, celoživotne od AirVape

Recenzie položky AirVape Xs

Priemerné hodnotenie:

4.6 Založené na 16 hodnotenia
 • 5 Star
   11
 • 4 Star
   3
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Stealthy, stylish and world wide warranty.

puffpuff
Xs was my first real vape. I used a few vape pens before i committed to "you'll most likely get what you pay for". And honestly, regardless of opinions bad or good magic flight is not really competitive pricewise now days. This stylish, stealthy full metal body with full temp control & fan function are just for the price best bang for the bucks. But cleaning this unit is a pain in the ass, the chamber is very small, great for single use /sessions but so annoying to get cleaned which also leads to overuse of oven/chamber screen-shields/guards. The same annoying cleaning difficulties will be repeated for cleaning the mouthpiece which is regretfully not made of ceramic as in the AirVape X model: it gets a little hot too hot. I would today buy the X modell but back when that was not available on the market. Nor will it be easy to change the battery let alone how that would limit the warranty.
And that warranty has saved my unit once, that is great customer service! The heat, the moist and the cleaning solvent leakage into the inner shells of the unit are the achilles heels of all portable vapes and world wide warranty is a lifesaver and the best friend you could wish for. I only had to submit case description and some photos, by email to get a replacement from US sent to Europe free of charge.

Airvape XS is really good and works well.

fearfx420
Smooth, cool hits and excellent flavor was enough to convince me that I bought a quality vape. The product itself looks really sleek and modern, very good looking. I get decent battery life out of it, easy temp control and no resistance on draws. Recommended it already to my friends who wanted a compact and portable vape. This is a reliable product. Have used it for three weeks now and have no problems with it so far. Spent around 150 euro to purchase this awesome vape and I have not looked back ever since! Five stars!

No problems with using it and recommending it.

Lycantis
Very good and I like the size very much. The AirVape XS is actually smaller than the new iphones and samsung phones around, so you have an idea of how compact it is. Such a reliable product. Good design, no resistance in draws, nice temp control and most of all, good vapor. I really like this vape and it is one of my favorites. It is well worth the investment, you can easily tell you bought something of a good standard. Also vibrates at the start and end so this is a cute addition.

I am highly recommending this!

Gien Chan
Loved my AirVape XS. One of the best portable vapes around in my opinion. From its look, you can immediately tell that it is a high quality product that was carefully made, unlike the cheaper models. Has so many coool functions. They added a component which doesn’t let the vape directly go from the oven to the mouth, so you ge t much more cooler vapor. This is best for herbs that are well-grind. Just make sure it is tight and snug in the chamber to get excellent results. No draw resistance as well. Impressive product.

Easy to use for beginners

Trump
New to vaping so I am looking for something portable and easy to use. With the AirVape xs, I got good results right away. Nothing difficult to understand in the loading of herbs and use of the unit. I recommend starting at around 170 celsius and then go slowly up if you want to get more vapor. Smooth hits as well. Heating time is also good, you wait for around 30 seconds. Overall, with how this product looks and how it performs, I have no complaints. A good vape to start with!

This is a good vape but I have had a few problems with it.

Snorlax
The vape cooler pop that can be placed in and out of the end of the mouthpiece was a cool addition but after a few use, realized that I can no longer do it easily. Takes a bit of effort and was actually worried I might have broken the vape. It is compact and I appreciate the effort put into it so it will be as portable, but a few issues do come up. Other than this minor glitch, I am perfectly happy with this vape. Hopefully the makers will add the improvements because this is really a promising product.

Worth it

Kraay
First impression I had when of the AirVape is that it is elegant. I love the design and the size. Easy to hold and firs right in your pocket. I did my research before buying this vape and was easily convinced with how it looks and its functions. Description says it produces good vapor by combining conduction and convection heating, and so it does! One of the best vapor quality I’ve tried. Really good and flavorful. Very happy because it gives me smooth and cool hits. Very easy to use. Temp gauge is also very accessible and easy so you can easily try and test which temp suits your taste best. Loved it!

Small, cute, but sleek, slim and elegant.

Kayan
So many good features and new additions in the AirVape XS! Had no issues with this product and my love for it just keeps on growing! First, this product is legit! One of the most beautiful vapes I have ever owned. If the competition is simply about appearance, then the XS may well be on the running for first place. Performance doen’t lag behind as well! The makers paid attention to detail . Incorporated feaures such as vibration when the vape is ready for use, easy temperature control (just press the plus or minus sign to get desired temp), and so many more! Worth it.

Very good vapor quality.

Ca$h
Love the AirVape xs both in its look and performance. Its durable and is very easy to use. Can use it for around 10 minutes or so so battery life is pretty decent. Also relatively cheaper than other portable vapes out there. If you are looking for a quality, compact vape, I suggest buying this one. Also doesn’t take long to heat up, only around 30 seconds so you can immediately use it. No waiting for 2 or 3 minutes. The unit vibrates when it is ready to use which is cool. Efiicient, excellent and very good value for money.

Be careful!

Kid-Zero
Wanted a compact and portable vape which gets the job done so I decided to buy the AirVape XS. Not much complaints here because I get good vapor and the hits are smooth and cool. Also very good looking if you care about appearance. My issues with it is that it needs a proper case so be able to take around. I mean, what’s the use of its portability if you cannot easily just bring it to places. Made the mistake of putting it in my pocket and the mouth piece started popping out. The oven and the herbs followed suit so I had all this mess!

Celkovo 1 položiek 10 z 16

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: AirVape Xs

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *