Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

AirVape Xs

159 €

169 € Ušetrite 10 €

AirVape Xs Vaporizer
AirVape Xs - Bowl AirVape Xs - Size AirVape Xs - Package AirVape Xs - Blue AirVape Xs - Rose AirVape Xs - Gold AirVape Xs - Side AirVape Xs - Top AirVape Xs Vaporizer

159 €

169 € Ušetrite 10 €

Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...

159 €

169 € Ušetrite 10 €

5
Číta 6 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Jeden pohľad na AirVape Xs vám postačí na to, aby ste zistili, že sa jedná o zariadenie vynikajúcej kvality, ktoré je určené pre náročného užívateľa. Hneď ako ho prvýkrát vezmete do ruky, oceníte si aký je pohodlný a ľahký (70g). Kovové puzdro, krehký 3,3 cm digitálny displej a robustný sklenený náustok vám naznačia, že má kvalitné vnútro. Najpozoruhodnejšou črtou AirVape Xs je jeho priekopnícke využitie kombinácie kondukčného a konvekčného zahrievania. V praxi to znamená, že vaša obľúbená aromaterapická zmes je zabalená do keramickej komory, kde sa jemne a rovnomerne ohrieva (pri teplote 93°C až 220°C), aby vznikla čo najlepšia para s najčistejšou chuťou. Zahrievanie zo studeného na maximálnu teplotu trvá okolo 20 sekúnd. AirVape vás v momente keď je zahrievanie ukončené, upozorní  vibrovaním.


Nový AirVape vaporizér poteší začiatočníkov ako aj skúsených užívateľov. Tí, čo s inhaláciou ešte len začínajú si ocenia to, že naplnenie ako aj zahriatie AirVape je také jednoduché ako sa len dá, takže si svoje prvé hladké nádychy užijú takmer okamžite. Tí skúsenejší si vychutnajú čistotu chuti ako aj vynikajúcu tvorbu pary. Kvalita inhalovania očarí aj tých najskúsenejších a najnáročnejších užívateľov jasnou absenciou odporu a parou, ktorá bola jemne ochladená predtým než opustila náustok. Takže ste dokonale chránený pred nežiadúcim popálením. Toto sú len niektoré z mnohých  diskrétnych a ohľaduplných funkcií, ktoré robia z AirVape vaporizéra akým je.


AirVape Xs je pravdepodobne najelegantnejší vaporizér na trhu. Ponúkame ho v škále štyroch sofistikovaných farieb: mystická sivá, ružovo-zlatá, nočná modrá a červeno-zlatá.

Funkcie

 • Štýlový vzhľad a vynikajúca kvalita dielov
 • Presne sedí do ruky
 • Prenosný a zároveň veľmi silný
 • Jasný a zrozumiteľný displej
 • Veľmi jednoduché použitie, ľahko ho naplníte
 • Sklenený náustok a keramická komora zabezpečia vynikajúcu čistotu chuti
 • Bylinkové zmesi sa pomaly a rovnomerne zahrievajú vďaka kondukčnému a konvekčnému spôsobu zahrievania.
 • Zahreje sa v priebehu 20 sekúnd
 • Rozsah teploty od 93°C do 220°C
 • Para sa predtým, ako ju začnete vdychovať, jemne ochladí
 • 1300 mAh batéria, nabíja sa pomocou štandardného mikro USB
 • Hmatová spätná väzba (vibrácie) v momente, keď je zariadenie pripravené na použitie
 • Automatické vypnutie vďaka hmatovej spätnej väzbe
 • Dá sa používať a zároveň nabíjať 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Kožený obal na prenášanie
 • 2x kovový displej náustku
 • Dodatočný gumový konček na náustok
 • Pinzeta
 • Nástroj na miešanie z nerezovej ocele
 • Čistiaca kefka
 • USB napájací kábel
 • Nástenný USB adaptér (EU)

 

Dizajn

Pekný na pohľad, jednoduchý na použitie a pôsobivý zvnútra. AirVape Xs so sebou prináša všetky pozitíva pôvodného AirVape a zároveň ponúka mnoho vylepšení, ktoré vznikli na základe spätnej väzby od užívateľov. AirVape vaporizér má veľmi atraktívny zovňajšok. Jeho kompaktné rozmery, hlavne jeho štíhlosť a nízka váha vám umožnia bez problémov si ho strčiť do vrecka na košeli. Napriek krehkému vzhľadu je jeho celokovové telo upokojujúco pevné a robustné. AirVape Xs bez problémov prežije dlhú cestu v plnej taške.

 

Použitie

Použitie AirVape Xs je také jednoduché, že používať ho je  radosť. Je veľmi pohodlný pri držaní v ruke a je takmer neviditeľný. Takže je vynikajúcou voľbou pre užívateľov, ktorí chcú inhalovať nenápadne. AirVape naplníte veľmi jednoducho. Odstránite sklenený náustok, naplníte komoru pod ním vašou obľúbenou aromaterapickou zmesou, trochu ju utlačíte a vrátite náustok na pôvodné miesto. Vďaka 1300 mAh batérii (a pôsobivej elektronike) sa AirVape Xs zahrieva len 20 sekúnd.

 

Rozsah dosiahnutej teploty je 93°C do 220°C a zobrazuje sa jasne na 3.3 cm displeji, na ktorom sa zobrazuje aj stav batérie a zostávajúci čas do automatického vypnutia prístroja. Zariadenie je prednastavené na 3 minúty, ale užívatelia si ho môžu prestaviť na maximálnych 5 minút. Hmatová spätná väzba (vibrácie) upozorní užívateľov diskrétne na to, že zariadenie je zahriate na požadovanú teplotu a vibruje aj keď sa vypne. Odpor pri vdychovaní bol takmer úplne odstránený a para sa jemne ochladí pred tým, ako prechádza náustkom, takže problém popálenia parou už neprichádza do úvahy.

 

Zahrievanie

Vonkajší plášť vaporizéra ostáva stále studený, keďže AirVape Xs používa inovatívnu kombináciu kondukčného a konvekčného zahrievania. Ďalším vylepšením pôvodného AirVape vaporizéra je použitie keramickej komory. Spojenie týchto dvoch vlastností znamená, že vami vybraná aromatická zmes sa zohrieva veľmi pomaly a jemne, aby ponúkla čo najlepšiu možnú paru. Použitie keramickej komory zároveň ponúka oveľa čistejšiu chuť vašej bylinkovej zmesi. Napomáha tomu aj sklenený náustok.

 

Nádobka na vosk

Chcete inhalovať lepkavejšiu hmotu? Vďaka dodatočnému nákupu AirVape Xs nádobky na vosk sa tento fantastický vaporizér stane ešte funkčnejším, keďže vám umožní inhalovať okrem byliniek aj vosky a koncentráty, takže nebudete okrem tohto prenosného vaporizéra potrebovať žiadny iný.

 

Nabíjanie

Všetko súvisiace s AirVape Xs je tak výkonné a efektívne, že ním kľudne nahradíte stolový vaporizér u užívateľov, ktorý bývajú v malých priestoroch, napríklad v garzónkach a apartmánoch. V súvislosti s tým musíme spomenúť, že AirVape vaporizér sa dá používať a zároveň sa môže nabíjať jeho batéria. Navyše sa zariadenie nabíja cez štandardný mikro USB vstup, rovnaký ako sa používa pri väčšine mobilných telefónov. Takže sa vždy nájde niekto, kto vám môže požičať USB kábel, ak nemáte pri sebe ten svoj a potrebujete si nabiť vaporizér.

 

Záruka

AirVape Xs má dvojročnú záruku od MagicVaporizers a dodatočnú celoživotnú záruku od výrobcu.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca AirVape
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 5,0 x 1,0 x 11,4 cm
Hmotnos vaporizéra 71 g
Štýl Mystická sivá, ružovo-zlatá, nočná modrá a červeno-zlatá
Zdroj napájania Batérie (1100 mAh)
Zahrievací prvok Keramická komora (kondukčná a konvekčná)
Spôsob presúvania pary Priamo
Krajina výroby Designed in Venice, CA, USA. Manufactured in China
Záruka 2 roky od MagicVaporizers, celoživotne od AirVape

Recenzie položky AirVape Xs

Priemerné hodnotenie:

5 Založené na 6 hodnotenia
 • 5 Star
   6
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

My 1st vape and really happy with it.

Mr.Vapeit
This one was my 1st vape I bought and I have to say I couldnt be more happy with it. Fast charging, battery lasts enough for one night even for group vaping. Just a small tip, buy some extra mouth pieces, really usefull if you lose some parts like me or you have a friends which would prefer their own during a night out, easily swapable. I rate this one 5/5 and I cannot wait the new X model, which is even better than this one. Definitely worth the money.

build with the best medical products

Ahmed
Since the last six months, I have been using the AirVape XS and I am mighty pleased with the product. The cost is well within my limits, and it is also build with the best medical products. Therefore, it does not create any kind of problem other than the occasional charging issues. However, I have got my charger exchanged, which has led to no more problems now.

Impressed!

Anwar
Im impressed! I live in UK and received my Airvape just 2 days after ordering it! Nice work guys! Vape looks really neat and works just fine. Get one yourself and try :)

So far so good

Yes-man
This is a affordable and good vaporizer! I was looking for a few days on the web before placing my order. I kinda looked pass this one for some reason but I took a chance and placed a order! It arrived really fast and it has been working just fine since then (2 months). The pictures dont do justice to the airVape XS, it looks alot better IRL. Works very well and I think it is highly worth its price!

cool!

Druvan
Second time i come here. 3 year ago I buy Arizer solo from here.

For this money it has to be one of the best vaporizers to buy? been using mine almost 24/7 for a few months now and no problems.

I chose a midnite blue one becaus my car is that same colour :) looks a feels very very good!

the shipping was like the name magic! almost faster than if i go to a store to buy somehitng ;) magicvaporizers.com really is a Great shop I think!

So.. Vaporizer: Good. Shop: Good. 5/5!

I like it!

crook
I like this vaporizer alot! My old one broke (stopped heating after a few months, not a AirVape). So I needed a new one and gave this one a try. Works alot better than my old one which was even more expensive. The design is also a lot better. Warms fast, charges fast, no troubles,.. I can recomend it!

položiek: 6

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: AirVape Xs

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *